Házi kémia verseny
Az idén második alkalommal rendeztük meg a Házi Kémia Versenyt, Fekete gyémántok címmel, utalva a szénre és vegyületeire, melyek körül forogtak a kérdések és kísérletek. A két elméleti és egy kísérleti fordulóban 18 versenyző vett részt.
A versenyt Szalkai Kata 10.a osztályos tanuló nyerte meg, második Kláb Renáta 9.c, a harmadik helyet megosztva Letfusz Benedek és Markert Károly a 9.b osztályból nyerte.
Különdíjban részesült Szaszovszki Dorina a 9.c osztályból.
Gratulálunk a nyerteseknek és a felkészítő tanáraiknak!



.jpg)


