Versenyeredmény
A Fővárosi és Pest vármegyei középiskolai digitális kultúra alkalmazói versenyen diákjaink az első két helyezést érték el.
Felkészítőjük Csolák Veronika tanárnő.
1. hely: Hudák Bálint (10.A);
2. hely: Takács Boldizsár (10.C).
Gratulálunk, Bálint és Boldizsár!
Naptár

Aktuális | Következő események


.jpg)


