Hősök Napja

Május utolsó vasárnapja a Magyar Hősök Emlékünnepe

A június 1-jén, hétfőn tartott megemlékezésen Ivony István igazgató úr és Juhász Gábor tanár úr

mondtak beszédet, mellyel az I. és a II. világháborúban elesett magyar katonákra, civilekre,

köztük volt piarista diákokra emlékeztek.

Iskolánk épületében, a díszteremhez vezető lépcső fordulójában, emléktábla őrzi az elesett piarista

öregdiákok nevét. A róluk végzett kutatásaik eredményét ismertették a történem ++ képzésen

résztvevő diákok.

A megemlékezés végén koszorúzással és a Szózat eléneklésével tisztelegtünk hőseink előtt.

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka

Támogatók: logo logo logo
logo logo logo
logo