Hősök Napja
Május utolsó vasárnapja a Magyar Hősök Emlékünnepe
A június 1-jén, hétfőn tartott megemlékezésen Ivony István igazgató úr és Juhász Gábor tanár úr
mondtak beszédet, mellyel az I. és a II. világháborúban elesett magyar katonákra, civilekre,
köztük volt piarista diákokra emlékeztek.
Iskolánk épületében, a díszteremhez vezető lépcső fordulójában, emléktábla őrzi az elesett piarista
öregdiákok nevét. A róluk végzett kutatásaik eredményét ismertették a történem ++ képzésen
résztvevő diákok.
A megemlékezés végén koszorúzással és a Szózat eléneklésével tisztelegtünk hőseink előtt.
Fotógaléria



.jpg)


