2026. január 30-án a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság díjazta azokat a partneriskolában dolgozó pedagógusokat, akik sokat tesznek intézményükben a médiatudatosság előmozdításáért, vagy a diákok által készített médiatartalmak előállítását mentorként segítik. 

Gimnáziumunkból idén Palkó Balázs  tanár úr és Horváthné Stumm Erzsébet igazgatóhelyettes asszony  (mint az iskola kapcsolattarója az NMHH felé) vett részt az eseményen.

A tanár urat oklevéllel jutalmazták a téma tanórákon és szülői értekezleteken való megjelenítéséért.

A díjátadón ismertették a legfrissebb kutatási eredményeket, majd ehhez kapcsolódó kerekasztal-beszélgetésre került sor. 

Az volt az esemény konklúziója, hogy a szülőknek fel kell ismerniük és komolyan kell venniük felelősségüket a médiatudatosság területén is. Ehhez itt is találhatóak segédanyagok. 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka

Támogatók: logo logo logo
logo logo logo
logo