Osztályaink 2017/2018 tanévben

Alsó tagozat

                   

Felső tagozat

5.A
 2025A 
6.A
 2024A 
7.A
 2023A 
8.A
 2022A 
    9.A
 2021A 
10.A
 2020A 
11.A
 2019A 
12.A
 2018A 
5.B
 2025B
6.B
 2024B 
7.B
 2023B 
8.B
 2022B 
    9.B
 2021B 
10.B
 2020B 
11.B
 2019B 
12.B
 2018B 
          9.Ny
 2022C
9.C
 2021C 
10.C
 2020C 
11.C
 2019C 
12.C
 2018C 

 

5.A 2025A            
osztályfőnök: Vass Ildikó
1. Bachusz Julianna   17. Malovecz Sára
2. Bagó Benjamin Lajos   18. Mihajlik Hanga
3. Bagyal Dóra   19. Mosolygó Eszter
4. Bicskei Fruzsina   20. Nagy Benedek Levente
5. Csepregi-Horváth Ákos Máté   21. Ókovács Zsombor Lukács
6. Deák Laura   22. Pehartz Réka Anna
7. Dobó Dorottya   23. Plette Szabolcs
8. Dömötör Áron István   24. Sárdi Alma Kamilla
9. Drobilich Veronka   25. Sárdi Zoltán Levente
10. Endrész Bence   26. Szabó Levente
11. Farkas Emese Margit   27. Szekeres Kitti
12. Folly-Ritvay Levente Miklós   28. Szenes Angéla
13. Izsák Bíborka Rita   29. Szmejkál Boróka Anna
14. Kalmár Márk   30. Tóth Emese Anna
15. Kóródi Borbála   31. Untsch Márton
16. Lieszkovszki Nóra   32. Virág Lilla
         
5.B 2025B            
osztályfőnök: Pistyúr Bence
1. Bálint Boróka Anna   17. Kármán Kende
2. Balku Borbála   18. Kőhegyi Eszter
3. Barta Benedek László   19. Kürtös Mátyás
4. Biró Eszter   20. Maradics Viktória Jázmin
5. Bócz Veronika   21. Megyesi Luca
6. Czombos Mátyás Levente   22. Molnár Sarolta Eszter
7. Csermák Anna Regina   23. Moré Erzsébet
8. Dániel Damján   24. Papp Kristóf
9. Fityik Anna Lenke   25. Pellet Hanna
10. Földváry Veronika   26. Pintér Ágoston
11. Gyors Máté Bence   27. Simon Anna Virág
12. Hadi Teodóra   28. Szabó Bence
13. Helmle Mátyás   29. Szegedi Bence Bálint
14. Hlavaj Máté Balázs   30. Szente Zsuzsanna
15. Holohan Charlotte Breatta   31. Szölgyén Kitti Noémi
16. Horváth-Lengyel Sámuel   32. Telek Zsuzsanna
         
6.A 2024A          
osztályfőnök: Csongor-Kiss Rita
1. Balogh Borbála Márta   18. Manczur Merse
2. Bednárik Panna   19. Marincsák Zoltán
3. Erdélyi Eszter   20. Mátrai Armand
4. Fehértói-Nagy Borbála   21. Mendyk Hanna
5. Fornay Piroska   22. Mészáros Villő Veronika
6. Gável Márton   23. Murányi Sára
7. Gurbai Sámuel   24. Németh Orsolya
8. Győrvári Zengő   25. Ozvald Botond Balázs
9. Halász Anita Lili   26. Palánki Mária
10. Horváth Máté   27. Pálfai Uros Mihály
11. Hrabóczki Dániel József   28. Palotás Réka Anna
12. Kecskeméti-Bolyóczki Dominika   29. Sárdi Flóra Csilla
13. Kerti Csanád Levente   30. Seregi Henrietta Emerencia
14. Kovács Domonkos   31. Sreiner Johanna
15. Krajnik Milán   32. Szász Anna Katalin
16. Lakatos Lilla Sára   33. Vörös Hanna Sára
17. Lázi Kata      
         
6.B 2024B          
osztályfőnök: Ivony István
1. Bodrogi Levente   18. Palotás Boróka Éva
2. Csuka Balázs   19. Palotás Napsugár Hedvig
3. Daróczy Kata   20. Péterfalvy Martin Tamás
4. Dudás Zsófia   21. Samu Petra Kata
5. Durkovics Dominik   22. Sándor Blanka Borbála
6. Edöcsény Botond László   23. Selmeczi-Kovács Mihály
7. Endreffy Dániel   24. Sipos Panna
8. Falta Rozanna Valentina   25. Soós Benedek
9. Hadi Péter   26. Szabadfalvi-Boldog Boróka
10. Hegedűs Réka   27. Szegeczky Zsuzsanna
11. Igerth Réka Franciska   28. Szőke Júlia
12. Kolostori Dániel   29. Tomori Piroska
13. Kukaj Csanád   30. Tóth Boglárka Emese
14. Marosi László   31. Varga Mirabella
15. Oravecz Emma   32. Vörös Natália
16. Pál Réka   33. Zelei Sebestyén Attila
17. Pálfalvi Marcell      
         
7.A 2023A          
osztályfőnök: Horváthné Stumm Erzsébet
1. Aradi Álmos Balázs   17. Molnár Sára
2. Aradi Bátor Gergő   18. Neuhauser Noémi
3. Balkovics Áron   19. Ókovács Benedek Imre
4. Bednárik Luca   20. Ortutay Abigél
5. Czike Viola   21. Pazicska Dóra
6. Czingráber Zsolt   22. Pistyúr Imre
7. Csatai Róbert   23. Przymuszala András Ágoston
8. Csepregi Lilla   24. Szmejkál Zsombor Vencel
9. Gács Barbara Lujza   25. Terray-Horváth Csenge
10. Izsák Gábor András   26. Terray-Horváth Dalma
11. Kóródi Lőrinc   27. Tóth Márton Gergely
12. Kukaj Csenge   28. Tóth Mátyás Albert
13. Laki Luca   29. Veres Csongor
14. Lázi Adél   30. Virág Bálint
15. Manczur Mátyás   31. Zahorecz Bence
16. Manninger Zsigmond Benedek   32. Zsiros Berta
         
7.B 2023B          
osztályfőnök: Dekiszky Csilla Rita
1. Bartha Flórián Sebestyén   18. Miklósváry Ákos
2. Deák Lili Dóra   19. Moré Márta
3. Dobó Emese   20. Palágyi Levente
4. Farkas Hajna Ilona   21. Pellet Teréz Klára
5. Fehértói-Nagy Gergely   22. Pongrácz Botond Márk
6. Fenyvesi Gergely Csanád   23. Pozsgai Dorottya
7. Folly-Ritvay Bendegúz László   24. Reza Moazen Leila
8. Földváry Annamária   25. Szántai Hédi
9. Garamvölgyi István   26. Szász Gyöngyvér
10. Guba Noémi   27. Sziráki Péter
11. Juhász Levente   28. Sziráki Vilmos
12. Kerényi Csenge   29. Tóth Ábel László
13. Koller Katalin   30. Vasvári Hunor Ferenc
14. Kővári Botond   31. Vasvári Zalán Levente
15. Mánesz Marcell   32. Verbay Csaba
16. Medgyasszay István   33. Zöld Anna Emőke
17. Megyesi Enikő      
         
8.A 2022A          
osztályfőnök 5. osztályban: Pelsőczy Attila
osztályfőnök 6. osztálytól:Deákné Csete Zsuzsanna
1. Antal-Köz Csaba   17. Lakatos István Levente
2. Bénik Borbála Virág   18. Leskó Dominik József
3. Bohács Orsolya   19. Malovecz Csongor
4. Czikk Tamás   20. Nagy Kende Simon
5. Császár Máté Milán   21. Palánki Orsolya
6. Danka Levente Hunor   22. Pálfai Álmos Péter
7. Fabók Csongor György   23. Sági Botond
8. Farkas Hanna   24. Siku Vince
9. Fityik Bence   25. Szabó Luca
10. Folly-Ritvay Bíborka Mária   26. Szakács Illés Levente
11. Gion Endre   27. Szegeczky Veronika
12. Hauzman Júlia   28. Szesztay Ajnácska Éva
13. Holohan Daniel Kyle   29. Takács Ádám
14. Horváth Veronika Sarolta   30. Takács Márton
15. Hujbert Jeromos   31. Váradi Klára
16. Jakóts Blanka   32. Veres Botond
         
8.B 2022B          
osztályfőnök 5-7. osztály: Jakóts Gabriella
osztályfőnök 8. osztálytól: Péli Sándor
1. Balogh András Ábel   17. Mayer Barbara
2. Broda Valentin   18. Oláh Bence
3. Czeba Dániel   19. Pál Rebeka
4. Cs. Nagy Márton Domonkos   20. Pandur Judit
5. Csákvári Milán   21. Pandur Sándor
6. Csiky Boróka Tessza   22. Plette Bulcsú
7. Dániel Bende   23. Rusvay Balázs
8. Drobilich Anna Sára   24. Sándor Vilmos
9. Endrész Dániel Csaba   25. Seres Alina
10. Gável Réka   26. Szász Csenge
11. Hlavaj Dóra Veronika   27. Szilágyi Ákos Zalán
12. Irinyi Johanna Zsófia   28. Szvétecz Bence
13. Kiss Luca Lili   29. Téglás Csaba
14. Komin Virginia Loren   30. Téglás Réka
15. Komjáti Botond   31. Ürmösi Bence
16. Loch Lilla   32. Vasas Virág Édua
         
9.Ny  2022C      
osztályfőnök: Szeri Eleonóra
1. Biegelbauer Máté József   17. Kiss-Orosz Petra Panna
2. Bozsonyik Mihály   18. Komáromi Blanka
3. Crisztescu Anna Veronika   19. Korgyik Estella
4. Cs. Nagy Anna   20. Lelkes Árpád Zoltán
5. Csizmadi Janka Ilona   21. Pál Anna
6. Dibuz Mihály   22. Pető Gergely Béla
7. Diós Anna   23. Póczik Hunor
8. Elekes Eszter Teréz   24. Reza Moazen Dániel
9. Fábián Flóra Erzsébet   25. Sági Dominik Máté
10. Halmosi Réka   26. Szegedi Dorka
11. Hárs Róza   27. Szegner Lúcia
12. Horhi Márta Dóra   28. Teszár Fanni Krisztina
13. Horváth Áron Ákos   29. Uracs Zsuzsanna
14. Horváth Emese   30. Vasas Lilla
15. Kármán Barnabás   31. Vasas Virág
16. Kárpáti Csongor      
         
9.A 2021A          
osztályfőnök: Sebesi Zsuzsanna
1. Babály Sebestyén   17. Lobmayer Hajna Klára
2. Bartha Emma Zsuzsanna   18. Lukács Dániel András
3. Csipai Noémi   19. Maradics Zsolt Máté
4. Deák Attila Gergely   20. Menyhárt Gellért
5. Dömötör Anna Zsófia   21. Nagy Benedek
6. Durugy Balázs Dávid   22. Orosz Boglárka Tünde
7. Fornay Margit   23. Paulik Katalin Mária
8. Halász Attila József   24. Pfaff Csenge
9. Hegedűs Sára   25. Pintér Erzsébet
10. Hovanecz Máté   26. Rácz Anna
11. Igerth Míra Dorina   27. Retzler Balázs Máté
12. Kerényi Kárpát   28. Soós Anna Enikő
13. Klucsár Marcell   29. Szekeres Anna Luca
14. Koós Gábor   30. Virág Vera
15. Kovács Anna   31. Zelei Dorottya
16. Laczó Levente      
         
9.B 2021B          
osztályfőnök 5-8 osztály: Hortoványi Judit
osztályfőnök 9. osztálytól: Juhász Gábor
1. Baráz Anna Boglárka   16. Kolesár András Márton
2. Barsi Boglárka   17. Kriaszter Adél
3. Biró Vilmos   18. Kukaj Emőke
4. Buza Vilmos Csaba   19. Laczkó Bálint
5. Czike Virág   20. Ladjánszki Zsófia Erika
6. Erdei Anikó   21. Mészáros Menyhért Mór
7. Fódi Norbert   22. Saruga Borbála
8. Gedeon Rozi   23. Sipos Rebeka
9. German Fruzsina Júlia   24. Szabó Laura
10. Gombos Dorina Vivien   25. Szalontai Kata
11. Herbály Bettina   26. Takács Bence
12. Huszti Benedek   27. Vidra Zsófia
13. Jakab Nikolett   28. Viktor Virág Zsófia
14. Kelemen Piera   29. Zách Rita
15. Kerekes Dávid   30. Zelenka Zsófia
         
9.C 2021C          
osztályfőnök: Király Bálint
1. Bagyal Botond   15. Lázár Lóránt
2. Begidsán András   16. Magyaros Réka
3. Boahene Afua Jacqueline   17. Maruszki Vivien
4. Bobós Boglárka   18. Máté Dorottya
5. Burger Dóra   19. Mészáros Tamás
6. Csuka Benjámin Dávid   20. Őri Julianna
7. Dózsa Benedek   21. Pál Sarolta
8. Endreffy Domonkos   22. Pap Gréta
9. Farbaky Pál János   23. Szász-Vadász Csenge
10. Gyurcsik Krisztián   24. Tábi Dávid
11. Harsányi Lilla   25. Tóth Máté Csaba
12. Heiszig Regő   26. Vámos Réka
13. Horváth Rebeka Réka   27. Zachar András
14. Lajos Balázs Boldizsár      
         
10.A 2020A          
osztályfőnök: Szabó-Pál Tibor
1. Bálint Flóra   16. Paksi Márton
2. Bánhidi Péter Máté   17. Pálfai Csikó Bálint
3. Cseledy Attila András   18. Petőcz András
4. Debreczeni Balázs   19. Privári-Mürschberger Domokos Vilmos
5. Döbrössy Orsolya   20. Réthelyi Balázs
6. Fabók Dalma Rita   21. Rodney Slater Christopher
7. Gável Klára   22. Rusvay Katalin
8. Hadi Kornélia   23. Sándor Mátyás
9. Kerti Botond Kende   24. Szesztay Ákos András
10. Kiss Kadosa   25. Téglás Kamilla
11. Lázár Julianna   26. Tomori Petra
12. Manninger Luca Sarolta   27. Tóth Emese Anna
13. Maurer Máté   28. Török Laura Viktória
14. Molnár Domonkos   29. Váradi Árpád
15. Paczok Norisz Olivér      
         
10.B 2020B          
osztályfőnök: Salamon Ágota
1. Drobilich Domonkos   16. Kozma Dorottya
2. Durugy Lilla Katica   17. Makkos László Ferenc
3. Endrész Blanka   18. Makrai Sára
4. Ferencik Mihály   19. Mihály Mira Anna
5. Gábor Máté   20. Módli Boróka Klára
6. Gál-Borus Tamás   21. Petrik Csaba
7. Gera Orsolya   22. Regyep Zsófia
8. Guba Enikő   23. Reppert Hanga Izabella
9. Hajnal Emese Boróka   24. Reppert Zoé Borbála
10. Heinczinger Flóra   25. Sándor Kinga Katalin
11. Incze Anna Rozália   26. Szarka Gergő
12. Jakóts Karolina   27. Szász Botond
13. Jakus Vilmos   28. Tóth Adél Ilona
14. Kavin Mátyás   29. Uracs Pál
15. Koós Dániel   30. Vasvári Magor Péter
         
10.C 2020C          
osztályfőnök: Tobisch Adrienn
1. Bálint Péter   17. Mocsonoky Zselyke Viktória
2. Bircsák Dominika   18. Mráz Eszter Alexandra
3. Bozsonyik Luca Erzsébet   19. Németh Lilla
4. Czakó Boróka Erzsébet   20. Pápai Áron Zoltán
5. Csibi-Kuti Gréta   21. Pásztor Adél
6. Danek Izabella Lilian   22. Pusztai Veronika
7. Farkas Dorottya   23. Sági Anna Liza
8. Fenyvesi Johanna Boróka   24. Szrenka Noémi
9. Gyöngyi Kreszcencia   25. Sztranyan Elizabet
10. Hárs Anna   26. Tomka Róza Julianna
11. Hornyák Rebeka   27. Tóth Kamilla Anna
12. Hugyecz Roland   28. Üveges Rebeka Nóra
13. K. Toapanta Pablo Dávid   29. Valentin Réka
14. Lelkes Csaba   30. Varga Cecília Olimpia
15. Medgyasszay Borbála   31. Vass Áron Péter
16. Miklósváry Gréta      
         
11.A 2019A          
osztályfőnök 5.-8. osztályban: Horváthné Stumm Erzsébet
osztályfőnök 9. osztálytól: Bartáné Győrfi Marianna
1. Balkovics Sára   16. Kőhegyi Anna
2. Bakos Sarolt   17. Manninger Borka Dorottya
3. Bényi Mercédesz   18. Maurer Marcell
4. Csabai Elizabet Luca   19. Mészáros Adél Mária
5. Dobó Márton István   20. Paulik Borbála
6. Edöcsény Ákos Miklós   21. Pintér Huba
7. Gáspár Vera Veronika   22. Pomozi Árpád
8. Gedeon András   23. Reza Moazen Sára
9. Gedeon Blanka Borbála   24. Saruga Rudolf
10. Hadi Luca Mária   25. Schmidt Richárd
11. Hencz Ákos   26. Szabó Vivien
12. Hujbert Menyhért   27. Szedlár Dávid István
13. Kálfalvy Bernadett   28. Tuskán Vivien
14. Komjáti Kincső   29. Újvári Lili
15. Kovács Eszter      
         
11.B 2019B          
osztályfőnök 5.-8. osztályban: Erdélyi Balázs
osztályfőnök 9. osztálytól: Kalász Ákos
1. Bea Lilla Fruzsina   16. Klucsár Nóra
2. Berki Bence   17. Laczó Dorina
3. Burkódi Boglárka   18. Lisoczki Simon
4. Csákvári Máté   19. Molnár Mónika
5. Cseresznyés Emese Csenge   20. Mundi Hella
6. Cseresznyés Sarolta Réka   21. Pálinkás János
7. Dichter Dóra Enikő   22. Paróczi Petra
8. Elekes István   23. Pécsi Róbert
9. Falta Zsombor   24. Revóczi Fanni
10. Földváry Levente István   25. Rodák Csenge
11. Gombos Levente   26. Rodák Veronika
12. Hegedűs Anna   27. Rodák Viktória
13. Ivánkay Viola Sára   28. Schenk Benjámin Bendegúz
14. Kata Márk Norbert   29. Vasas Réka Zsófia
15. Kiss Róbert Ádám   30. Vidra Boglárka
         
11.C 2019C          
osztályfőnök: dr. Kásáné Meszlényi Lívia
1. Bálint Csenge   14. Kassai Valentin
2. Begidsán Boglárka   15. Keresztúri Zsófia
3. Bohus Fanni Réka   16. Késmárky Tímea Réka
4. Csermák Bence   17. Kovács Sára Emese
5. Csizmadi Bernát Csobád   18. Lajos Tamás Jakab
6. Fiedler Gabriella   19. Maurer Rita
7. Gál Eszter Mária   20. Menyhárt Csenge Dorottya
8. Garamvölgyi Márton   21. Ortutay Rebeka
9. Gintner Bence Zoltán   22. Pálfalvi Bence Bálint
10. Halmosi István   23. Szabó Eszter Virág
11. Hirling Szabolcs   24. Tábi Martin Róbert
12. Kákonyi Lilla Veronika   25. Valentin Zsófia
13. Kantó Tibor   26. Zelenka Máté
         
12.A 2018A          
osztályfőnök: Szabó-Pál Eszter
1. Balkovics Sára   13. Oravecz Nóra
2. Baráth Alexander Ferenc   14. Pál Janka Edit
3. Czeba Zoltán   15. Parragh Anna Rita
4. Fűke Gréta Eszter   16. Pintér Laura Katalin
5. Gémesi Boglárka   17. Roob Viktória
6. Gyombolai Ferenc   18. Soós Gréta
7. Hertai Katinka   19. Szász Csongor
8. Hoppál Kinga Anna   20. Szász Keve
9. Illésfalvi Emese Mária   21. Szesztay Ágoston Péter
10. Juricsek Milla Mária   22. Téglás Benedek
11. Koczó Kíra   23. Uracs Áron Pál
12. Ocsovai László Erik      
         
12.B 2018B          
osztályfőnök 5.-8. osztályban: Hujbert Tamás
osztályfőnök 9.-10. osztályban: Molnár Lehel Sch.P.
osztályfőnök 11. osztálytól: Pálfai Remig
1. Berkes Péter   15. Lőrincz Ákos
2. Bódi Anna Zsófia   16. Ocsenás Sára
3. Csiky Villő Anna   17. Réthelyi Botond
4. Darai Luca   18. Rózsa Dávid
5. Dauner Péter   19. Sándor István
6. Dévényi Balázs   20. Schronk Zsuzsanna
7. Dilong Sára Szilvia   21. Soós Balázs Ádám
8. Horváth Sebestyén Lénárd   22. Szabó Balázs Bálint
9. Jakab Dorottya   23. Szilágyi Zsombor István
10. Komenda Kornél István   24. Szunter Bence
11. Komenda Sebestyén László   25. Tóth Eszter Beáta
12. Lang Levente Árpád   26. Tóth Markó Barnabás
13. Lichi Vanessza   27. Valach Beáta
14. Lisoczki Laura Lilla      
         
12.C 2018C          
osztályfőnök 9.ny osztályban: Kende Zoltán
osztályfőnök 9.c osztálytól: Chován István
1. Bozsonyik János Máté   17. Kravjár Eszter
2. Czifery Tamás   18. Lieszkovszki Cintia Mónika
3. Dénes Debóra   19. Lukács Diána
4. Dósa Márton   20. Marosvölgyi Boglárka Judit
5. Fabók Dorottya Csilla   21. Megyeri Bianka
6. Gál Szilárd   22. Nyitrai Anna Csenge
7. Gecseg Áron   23. Páll Vanda Emese
8. Gera Zsófia   24. Podolecz Noémi
9. Gombos Róza   25. Rácz Bernadett
10. Hajdú Anna   26. Siklósi Balázs
11. Hegyi Fanni Liza   27. Szekulesz Péter Tamás
12. Horváth Csenge Flóra   28. Sztranyan Regina Zsófia
13. Horváth Petra   29. Tomori Panna
14. Hubay Zsombor   30. Vakli Villő Zsófia
15. Jakus Zsuzsanna Margit   31. Varga Sarolta Mária
16. Katona Blanka      

 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka