Versenyeredmények

Május 14- én az Izotóp Tájékoztató Ellenőrző Társulás, RHK Kft és a Váchartyáni Apáczai Általános Iskola által szervezett Szilárd Leó fizika - kémia tanulmányi versenyen 4 fős diákcsapatunk vett részt.
A verseny első részében egyéni tesztet és számítási feladatokat oldottak meg a diákok. A második részben, fizikai és kémiai kísérletek, és egy, a radioaktivitásról szóló előadás szerepelt. Ezt követte a csapatok versenye.
 
A verseny egyéni részének eredményei: 
Folly-Ritvay Boróka kémia 8. osztály 3. hely
Gyebnár Benjámin kémia 7. osztály 1. hely.
Turmely Lili fizika 8. osztály 1. hely
 
Diákjaink a csapatversenyben 1. helyezést értek el. 
A csapat tagjai:
Folly-Ritvay Boróka 8. a; Gyebnár Benjámin 7. b; Hujbert Borbála 7. a; Turmely Lili 8. a.
A fizika, kémiai kísérleteket az ITET felkérésére gimnáziumunk tanárai mutatták be.
A diákok felkészítésében és a kísérletek bemutatásában részt vevő tanárok: Kovács Nóra, Lelkesné Gábor Aranka, Mayer Miklós, Nagyné Ludmány Zsuzsa, Szentesi Imre.

 
 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka

Támogatók: logo logo logo
logo logo logo
logo