Öregdiákok Vácott

 Végzés éve:
2016A  2016B  2016C  2015A  2015B  2015C  2014A  2014C  2013A  2013B  2013C  2012A  2012B  2012C  2011A  2011B  2011C  2010A  2010B  2010C  2009A  2009B  2009C  2008A  2008B  2007A  2007B  2007C  2006A  2006B  2006C  2005A  2005B  2005C  2004A  2004B  2003A  2003B  2002A  2002B  2001A  2001B  2000A  2000B  1999A  1999B  1998A  1998B  1997A  1997B  1996A  1996B  1995A  1995B 
1951A  1951B  1949   1948   1947   1946   1945   1944   1943   1942   1941   1940   1939   1938   1937   1936   1935   1934   1933   1932   1931   1930   1929   1928   1927   1926   1925   1924   1923   1922   1921   1918   1915  

2016A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kovács Gergely (5-10.)
osztályfőnök: Péli Sándor (11-12.)
       
kep
 1. Bakos Levente
kep
13. Sági Barbara
kep
 2. Ferbert Fanni
kep
14. Salamon Eszter Anna
kep
 3. Garai Márk
kep
15. Stift László
kep
 4. Gedeon Ábel László
kep
16. Szántói-Szabó Márk
kep
 5. Grubits Blanka Zsófia
kep
17. Szegner Éva
kep
 6. Hegedüs Roland
kep
18. Szente Júlia
kep
 7. Juricsek Dominika Kinga
kep
19. Szesztay Anna Lenke
kep
 8. Maurer Fruzsina
kep
20. Téglás Emma
kep
 9. Parragh Benedek Áron
kep
21. Tomori Pál
kep
10. Pintér Gábor
kep
22. Tőkés Borbála Emese
kep
11. Racskó Réka
kep
23. Zalatnai Gergő
kep
12. Ribényi Csaba

2016B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Földváry István (5-8.)
osztályfőnök: Ivony István (9-12.)
       
kep
 1. Árkosy Bálint László
kep
14. Illésfalvi Hajna Ilona
kep
 2. Barsi Bernadett
kep
15. Karda Jázmin Melinda
kep
 3. Belányi Orsolya
kep
16. Mészáros Gáspár
kep
 4. Borsay Anna Sára
kep
17. Őri Kiss Csanád István
kep
 5. Derényi Donát
kep
18. Paulik Eszter
kep
 6. Dilong Sándor András
kep
19. Podhragyai Ivett
kep
 7. Eszenyi Réka
kep
20. Radics Dorottya
kep
 8. Falta Domonkos
kep
21. Rodák Mónika
kep
 9. Fülöp Anna Bíborka
kep
22. Siska Péter
kep
10. Galambosi Rebeka
kep
23. Steiner Ákos
kep
11. Gyetván Tamás
kep
24. Szabó Blanka Anna
kep
12. Gyombolai Kristóf
kep
25. Téglás Attila
kep
13. Horváth Gabriella Éva
kep
26. Volentics Erik János

2016C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Darvas Mátyás (9-11.)
osztályfőnök: Gutbrod András (12-13.)
       
kep
 1. Bevíz Sára
kep
14. Megyeri Janka
kep
 2. Buza Zsófia Zsuzsanna
kep
15. Mihályi Mátyás
kep
 3. Csordás Manuela Ruth
kep
16. Pálok Diána
kep
 4. Dénes Máté
kep
17. Petényi Judit Lilla
kep
 5. Gáspár Csongor
kep
18. Réthelyi Virág
kep
 6. Gerber Gordon Alajos
kep
19. Sebián Péter
kep
 7. Holman Borbála
kep
20. Sövény András Gábor
kep
 8. Horváth Dominik
kep
21. Szabó Felícia
kep
 9. Horváth Viktória
kep
22. Szabó Gergő
kep
10. Hubay Zsófia
kep
23. Tiszovszky Szonja
kep
11. Kovács Áron
kep
24. Török Zsolt
kep
12. Kovács Laura
kep
25. Varga Jenő Zoltán
kep
13. László Dorina Anna
kep
26. Wágner Edit

2015A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Horváthné Stumm Erzsébet (5-8.)
osztályfőnök: Váradi Ágnes (9-11.)
osztályfőnök: Pálfai Remig (12.)
       
   1. Aujeszky Nóra   15. Kovács Luca [Rád]
   2. Bergmann Dániel   16. Mészáros Kinga Sára
   3. Bíró Henrietta   17. Miklós Máté
   4. Czingráber Júlia   18. Pellet Kristóf Ádám
   5. Dévényi András   19. Ráth Béla
   6. Fockter Zoltán Péter   20. Reppert Balázs
   7. Gutbrod Dorottya   21. Rosta Georgina
   8. Gyombolai Dóra   22. Soós Kristóf
   9. Illésfalvi Csenge Anna   23. Szarka Bence
  10. Ivánkay Virág   24. Szente Anna
  11. Klement Réka   25. Szilágyi Bálint Árpád
  12. Kókai Bernadett   26. Vackán Ambrus Domokos
  13. Kola Tamás   27. Zelei Ágoston
  14. Kolok Balázs Csegő   28. Zelenka Balázs

2015B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Juhász Gábor (9-12.)
       
kep
 1. Ábrahám András
kep
13. Nagy Zoltán
   2. Bálint Gábor   14. Németh Katalin Rebeka
   3. Bíró Veronika Rebeka   15. Ofella Zsombor
kep
 4. Henzel Andrea
kep
16. Osváth Laura Edit
   5. Hidvégi Dániel
kep
17. Párniczky Gellért Ede
kep
 6. Jakus Péter Emánuel
kep
18. Pintér Álmos
   7. Juricsek Johanna
kep
19. Schmidt Eszter
kep
 8. Kalló Renáta
kep
20. Szabó Imre
   9. Kispál Csenge   21. Szőke Péter
  10. Marosvölgyi Bence   22. Szücs Ferenc Botond
  11. Molnár Csenge Luca   23. Teszár Bertalan
  12. Mráz Gábor Patrik   24. Vass Edina

2015C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kalász Ákos (9-13.)
       
   1. Czinege Gréta   16. Papp Tália
   2. Csernák Anna   17. Párizs Eszter
   3. Draxler Ágnes   18. Perjési Gréta
   4. Gál Adrienn   19. Pop István Márk
   5. Hajdu Tamás   20. Schronk Máté
   6. Harsányi Annamária   21. Szabó Fruzsina
   7. Heiszig Benedek   22. Szalay Zsuzsanna
   8. Holman András   23. Szalma Szabolcs Balázs
   9. Kovács Luca Bianka   24. Szegedi Vanessza Vivien
  10. Kovács Nikolett   25. Székely Kristóf
  11. Kovács Réka Sarolta   26. Sztankó Blanka
  12. Lorenz Péter   27. Szűcs Boglárka Mária
  13. Martin-Gál Miklós Valter   28. Téglás Norbert
  14. Nagy Tímea   29. Tóth Annamária
  15. Németh Anna   30. Varga Júlia

2014A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Hujbert Tamás (5-8.)
osztályfőnök: Pálfai Remig Imre (9-12.)
       
   1. Bakos Apolka   14. Klenyán Mátyás
   2. Berkes Tamás   15. Módli Hunor Dániel
   3. Biró Boldizsár   16. Molnár Zalán
   4. Bíró Evelin
kep
17. Ribényi Gergő
   5. Biró László   18. Soós András Áron
   6. Bloch Rebeka   19. Sölch Benedek
   7. Deézsi Kata   20. Szakmári Eszter
   8. Dudinszky Zalán   21. Szászvárosi Eszter
   9. Fodor Emese   22. Szegletes Dorka
  10. Futterer Anna   23. Szegner Ádám
  11. Halász Laura Kornélia   24. Tajti Péter
  12. Hegyi Ádám   25. Török Dániel
  13. Janecskó Krisztina   26. Zelei Dániel

2014C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Szegeczky Tibor (9-13.)
       
   1. Árkosy Anna Jolán   15. Nagy-Göde Fruzsina
   2. Balla Bernadett   16. Papp Dóra
   3. Botos Kristóf   17. Papp Gyula János
   4. Czinege Mariann   18. Perjési Petra Katalin
   5. Fábián László   19. Prontvai Virág
   6. Halász András Pál   20. Rab Kristóf
   7. Hegedüs Renáta   21. Riedly Dénes
   8. Ihllye Anna   22. Szabó Attila Gábor
kep
 9. Koloszár Balázs   23. Szalmási Hajnalka
  10. Kovács Veronika Luca   24. Thernesz Veronika
  11. Maglai Mária   25. Török Vivien Kieu Vi
  12. Mihályi Dominika   26. Vackán Kende
  13. Molnár Eszter   27. Várszegi Janka
  14. Moravecz Barbara   (Guba Réka)

2013A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Moór Róbert (5-8.)
osztályfőnök: Untsch Gergely (9-12.)
       
   1. Bartha Erik   16. Kovács Fruzsina
   2. Benedek Orsolya   17. Kurucz Ilona Katalin
   3. Csuka Noémi   18. Módli Tamás Bendegúz
   4. Dovák Kincső Katica   19. Nagy Bianka
   5. Durugy András   20. Parragh Gellért Ágoston
   6. Egri Mátyás   21. Pfaff Eszter
   7. Falta Bonifác   22. Pintér Anna
   8. Felföldi András   23. Schnabl András Soma
   9. Horváth Csongor Béla   24. Stift Johanna
  10. Horváth Eszter   25. Szakolczai Benedek
  11. Jankovics Veronika   26. Szászvárosi Noémi
  12. Járai László   27. Szmeskó Zsolt Tamás
  13. Kiss Botond   28. Tóth-Bajnógel Adél Csilla
  14. Klenyán Anna   29. Tuzson-Berczeli Bernadett
  15. Kolok András Bese   30. Újvári Laura

2013B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Balogh Tamás Sch.P. (9-12.)
       
   1. Bódi Zsuzsanna   12. Pauliscsák Márton
   2. Csatai Zsófia   13. Pordányi Kristóf Máté
   3. Csilcser-Lantos Róbert   14. Sándor Kristóf Bendegúz
   4. Galbos Áron   15. Somogyi Vanda
   5. Gondos Máté Benedek   16. Szente Csaba Dezső
   6. Góts Tibor Dániel   17. Tóth Dorottya
   7. Hajdú Mózes István   18. Tóth Evelin
   8. Horváth Teréz   19. Török Tamás
   9. Hugyecz Balázs   20. Varga Barna
  10. Joó Dávid   21. Varga Bianka
  11. Kmety Kristóf   22. Zách Erzsébet

2013C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Kásáné Meszlényi Lívia (9-13.)
       
   1. Balla Nikolett   17. Kálóczi Anna
   2. Bartha Katalin   18. Keleti András
   3. Benner Orsolya   19. Kiss Máté
   4. Csillag Sára   20. Kovács-Dobák Géza János
   5. Csordás Mirjam   21. Körmendi Orsolya
   6. Dudás Bertalan   22. Lukács Gergely Ádám
   7. Dudás Dominika   23. Martikán Balázs
kep
 8. Féja Fruzsina
kep
24. Nógrádi Gergő
   9. Frankó Krisztián   25. Ocsenás Kata
kep
10. Gánti Botond Balázs   26. Osztrovszki Barbara
kep
11. Garay Gergely   27. Petyerák Mária Nauzika
  12. Guba Dániel   28. Szabó Katalin Brigitta
  13. Holman Eszter   29. Szemerédi Gyöngyi
kep
14. Hornyák Veronika   30. Takács Regina
  15. Hujbert Gellért   31. Tse Grace Petra
kep
16. Jagicza Balázs   32. Zólyomi Mária

2012A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Ivony István (5-12.)
       
   1. Bakos Tamás
kep
18. Kuzma Gréta
kep
 2. Bánhidi Alexandra Mária   19. Magyar Henriett
   3. Bartha Katalin
kep
20. Megyeri Sándor Tamás
kep
 4. Bozi Benjamin   21. Molnár Bencze Domokos
   5. Dekiszky Balázs Róbert   22. Nagy Olivér
   6. Dely Dávid   23. Németh Szilárd
   7. Dely Diána
kep
24. Oravecz Dóra
   8. Demeter Soma
kep
25. Pénzes Réka
   9. Földváry Zsófia Mária   26. Pfaff Nóra
kep
10. Gyenge Laura
kep
27. Pokorny Zsófia
kep
11. Gyombolai Csenge   28. Ribényi Bence
kep
12. Gyombolai Zsuzsanna   29. Szabó Bianka
  13. Hébel Gabriella   30. Széphalmi Zsófia
  14. Hébel Kinga   31. Sztruhár Anna
  15. Ivánkay Viktor Dávid
kep
32. Tőkés Imola Anna
  16. Jakus Ábel
kep
33. Varga Levente
kep
17. Juhász Vince   34. Zelei Péter

2012B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Ferenczi Sándor (9-12.)
       
kep
 1. Balázs Johanna Mária
kep
15. Králik Adrienn
   2. Barna Máté   16. Mucs Martina
   3. Benke Lilla
kep
17. Németh Béla Kálmán
kep
 4. Bergmann Bianka Cintia   18. Németh Dávid István
kep
 5. Detre Dóra Réka   19. Pajor Richárd Géza
   6. Erdős Tamás
kep
20. Pálinkás Mátyás
kep
 7. Farkas Máté Márk   21. Papp Beatrix Pálma
kep
 8. Gyetván Vivien
kep
22. Regyep Johanna
kep
 9. György Emese Valéria
kep
23. Schronk Tamás
kep
10. Halápi Balázs   24. Tóth Balázs István
kep
11. Horváth Hanna
kep
25. Török Bence Ferenc
kep
12. Juhari Dóra   26. Varga Bence
  13. Kiss Csaba Péter
kep
27. Virág Zsombor
kep
14. Kócza Milán   28. Weeber Botond Ákos

2012C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gutbrod András (9-13.)
       
kep
 1. Ábrahám Erika
kep
18. Pericht Orsolya
   2. Almássy Dániel Domán
kep
19. Putnoki László Tamás
   3. Battaglia Bettina
kep
20. Szádoczki Bence
kep
 4. Bujtás Olimpia
kep
21. Szilágyi Alfréd János
   5. Erdei Zsuzsa
kep
22. Tajti Krisztián
kep
 6. Fuchs Vanda
kep
23. Tasi Bálint
kep
 7. Gódor Benjámin
kep
24. Tasi Richárd
   8. Hendrik Veronika   25. Tóth Ádám
kep
 9. Hock Máté
kep
26. Tóth Erzsébet
kep
10. Horváth Dániel Máté
kep
27. Tóth Tamás
  11. Horváth Dominika
kep
28. Varga Mátyás Gábor
kep
12. Kajtor Eszter
kep
29. Varga Péter Miklós
kep
13. Makáry Sebestyén   30. Vastag Dorottya
kep
14. Mándó Dávid
kep
31. Weigl Anna Szonja
  15. Németh Nóra
kep
32. Zalatnai Anna
kep
16. Okolicsányi Lóránt   33. Zsíros Dávid
kep
17. Papp Domonkos

2011A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Földváry István (5-9.)
osztályfőnök: Váradi Ágnes (10-12.)
       
   1. Deézsi Réka
kep
15. Moór Márk
   2. Detre Tamás   16. Nagy Zsófia
   3. Farbaky László   17. Nahlik György
   4. Fodor Zsófia
kep
18. Osztrogonácz Péter
   5. Gyombolai Zsigmond   19. Pál Benedek
   6. Hámory Dorottya
kep
20. Pfeiffer Anna Magdolna
   7. Heinrich Renáta   21. Rosta Gergely
   8. Hirleman Boldizsár   22. Sógor Gabriella
   9. Horváth Olivér   23. Sölch Dalma
kep
10. Kolozsi Zsuzsanna   24. Szakolczai Tamás
kep
11. Korda Fruzsina   25. Szmeskó Gábor
  12. Kovács Krisztián   26. Vitéz Georgina
  13. Kucsera Réka
kep
27. Zajacz Dóra
  14. Maring Vivien   28. Zeke Kristóf

2011B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Szemerédy Koppány (9-11.)
osztályfőnök: Murányi Tibor (12.)
       
kep
 1. Bíró Dorina
kep
11. Radics Dániel
kep
 2. Csabai András
kep
12. Sintár Anita
kep
 3. Dauner Gergely
kep
13. Szakáli Katalin Mónika
kep
 4. Faragó András   14. Szász Éva
kep
 5. Hegyvári Dávid
kep
15. Szűcs Máté
kep
 6. Iker Richárd
kep
16. Tombor László
   7. Jakab Máté   17. Váradi Melinda
kep
 8. Kapuszta Máté Attila   18. Varga Patrik
kep
 9. Kiss Viktória Mariann   19. Veres Alexandra Flóra
kep
10. Nemes András

2011C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Enyedi Krisztina (9.)
osztályfőnök: Keserű György Sch.P. (10-13.)
       
kep
 1. Ábrányi Eszter   16. Magyar M. Gréta
   2. Bartha Anikó
kep
17. Merő Nándor
   3. Bea Dorottya
kep
18. Mészáros Brigitta
kep
 4. Benner Melinda Flóra
kep
19. Mihályi Kristóf
kep
 5. Berczeli Ilona Margit kep   20. Nagy Dániel Tamás
kep
 6. Besze Dorottya   21. Nagy Lajos
kep
 7. Brezanóczy János Attila   22. Nógrádi Rita
kep
 8. Csomó Annamária
kep
23. Papp Balázs Tamás
   9. Dankai Mátyás   24. Pénzes Ildikó
kep
10. Dovák Virág Eszter   25. Pista Boglárka Hajnalka
kep
11. Egri Márton   26. Szakács Máté
  12. Hajdú Gergely Tamás
kep
27. Szmeskó Anna
kep
13. Holecz Nóra   28. Tomsics Márton
kep
14. Kerezsi Noémi Izabella
kep
29. Török Balázs
kep
15. Kósa-Grimm András Kristóf   30. Vásárhelyi Orsolya

2010A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Hujbert Tamás (5-8.)
osztályfőnök: Albert András Sch.P. (9-10.)
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. (11-12.)
       
   1. Barna Zsuzsanna   15. Krafcsik Szilvia
kep
 2. Benedek Barnabás   16. Lieszkovszki Vivien
kep
 3. Bíró Márió   17. Miklovicz Tamás
kep
 4. Bozi Áron   18. Miskei Fruzsina
kep
 5. Deézsi Tamás
kep
19. Molnár Orsolya
   6. Földváry Katalin   20. Murcsik Tamás
   7. Grezner Anita   21. Pistyúr Bence
kep
 8. Grezner Bence   22. Pistyúr Patrícia
kep
 9. Henyei Csaba
kep
23. Pullai Krisztina
kep
10. Herédi Nikolett   24. Sölch Dániel
  11. Hirling Beáta   25. Sztankó Szandra
kep
12. Hirling Nóra   26. Terman Péter
  13. Jámbor Flóra   27. Zeke Viktor
kep
14. Klenyán Márton

2010B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Juhász Gábor (9-12.)
       
   1. Benke Zsombor
kep
16. Nagy Ádám
   2. Bódi Péter Ferenc
kep
17. Nagy Mihály
kep
 3. Csorba Zsanett
kep
18. Nagy Tamás
kep
 4. Dudás Nikoletta   19. Németh Zsombor
   5. Egeresi Rita Xénia   20. Ocskay Annamária
   6. Felker Gábor
kep
21. Orosz Csaba
   7. Gosztonyi-Kossuth Attila
kep
22. Paulik Emese
kep
 8. Győre Máté András   23. Petrik Zsófia Edina
   9. Heininger Szabolcs   24. Povazsán Zsolt Mihály
kep
10. Horgász Henriett
kep
25. Szabó Barbara
kep
11. Jakab Dániel   26. Szlovik Péter
kep
12. Kálóczi Bence
kep
27. Tányéros András
  13. Kiss Dávid István   28. Tolmácsi Dániel
kep
14. Mócsai Ádám
kep
29. Varga Balázs
  15. Mocsári Gergely

2010C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kalász Ákos (9-13.)
       
kep
 1. Bábi Zsófia
kep
15. Kovács Imre
kep
 2. Bajnógel Dóra
kep
16. Magyar Anikó
   3. Bolyky Miklós   17. Nagy Zsaklin
kep
 4. Csillag Zsófia   18. Pajor Sarolta
   5. Dávid Barbara   19. Poller Melinda
   6. Dóbiás Donát
kep
20. Rákóczi Ádám
kep
 7. Dudás Zsófia
kep
21. Ripszki Zsuzsanna
kep
 8. Földváry Gergely
kep
22. Sás Benedek
   9. Franyó Nikoletta
kep
23. Schnabl Dóra
kep
10. Gelléri Bence   24. Tajti Márton
kep
11. Horváth Luca
kep
25. Varga Tünde
kep
12. Hujbert Flórián   26. Wagner Sára Berta
  13. Kaszap Kristóf
kep
27. Záhonyi Dániel
  14. Korcsinsznky Bonifác Dániel

2009A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Untsch Gergely (9-12.)
       
   1. Alpári Bálint   17. Király Eszter
   2. Antal Bálint   18. Kis György Márk
   3. Bicsár Szilvia   19. Koós Ágnes
kep
 4. Bukai Anita   20. Koós Judit
   5. Dauner Balázs   21. Kósa Péter
   6. Dénes Filip   22. Ocskay Márton
   7. Dobai Gábor   23. Papp Eszter Andrea
   8. Döbrössy Gábor László   24. Pop Krisztina
   9. Fogarasi Kitti
kep
25. Schlenk Orsolya Éva
kep
10. Gazdag Enikő
kep
26. Somosi Péter
  11. Gazsi Gabriella
kep
27. Szabó Alexandra
  12. Heizer Alexandra
kep
28. Szalay Péter
  13. Hirleman Bonifác   29. Telegdy Júlia
  14. Kápolnai Zsombor
kep
30. Tóth Szilvia
  15. Károlyi Karolina   31. Tőkés Nóra Margit
  16. Kassai Gerda

2009B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Pálfai Remig Imre (9-12.)
       
   1. Árvai Péter   14. Latinovics Ádám
   2. Barát Bettina
kep
15. Margetán Rebeka
   3. Bohus Dorottya   16. Matejcsok Timea
   4. Dudás Bernadett
kep
17. Neszt Orsolya Rita
   5. Erdei Gyula
kep
18. Philipp Nóra Rita
   6. Erdélyi Erika
kep
19. Rédei Regina Éva Dorottya
   7. Fehér Anikó   20. Sági Bence
   8. Gyetvan Renáta
kep
21. Schottner Péter
   9. Hámory Zsófia   22. Szabados Tamás
kep
10. Holczhauer Dávid Bálint
kep
23. Székely Noémi Ilona
kep
11. Ilyés Donát   24. Szilágyi Laura Menta
  12. Kerekes Áron   25. Szűcs Enikő
  13. Kucsera Dániel   26. Várgedő Kristóf Tamás

2009C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Murányi Tibor (9-13.)
       
kep
 1. Csenterics András   17. Palánkai József Attila
   2. Csík Adrienn   18. Pásztor Diána
   3. Csík Adrienn
kep
19. Pataki Krisztián
   4. Deák-Sala Júlia
kep
20. Pécsi Márton
kep
 5. Draxler Anna
kep
21. Regős Benedek
   6. Évinger Tibor László   22. Reszkető Diána
kep
 7. Fricz Dóra   23. Szabó Bernadett
kep
 8. Gánti Martina   24. Szabó Emese
   9. Gráf Endre
kep
25. Szakolczai Zsófia
kep
10. Keserű Adrienn
kep
26. Szalai Zsuzsanna
kep
11. Klimász Tamás
kep
27. Szántai Tamás
  12. Kocsis Timea Ágnes   28. Tachscherer Blanka
  13. Kovács Judit
kep
29. Tasi Bernadett
  14. Kovács Krisztina
kep
30. Tóth Olivér
  15. Liebhardt Gábor
kep
31. Vincze Judit
kep
16. Muhi András László

2008A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Váradi Ágnes (9-12.)
       
   1. Bach Jakab   14. Kolozsi Katalin
   2. Bánhalmi Edit   15. Kovács Dávid
   3. Benis Cintia   16. Nagy Szilvia Erika
   4. Czikó Márta   17. Németh Balázs Kristóf
   5. Estrada Juan Marcell   18. Poller Emese
   6. Hébel László   19. Polónyi Ádám
kep
 7. Hegedűs Máté   20. Pordányi Dávid Gergő
   8. Hénap Zsolt András   21. Pothánszky Edina
   9. Hodovány Zsolt   22. Seres Csaba
  10. Juhász Júlia   23. Szász Erika
  11. Kis György
kep
24. Tányéros Tamás
kep
12. Klenk Márk   25. Vida Lilla
  13. Klinyecz Barbara
kep
(Isépy Johannes)

2008B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kovács Gergely (9-12.)
       
   1. Bartha Dorottya   15. Kustra Ildikó
   2. Bartha Edit
kep
16. Lachegyi Anna
   3. Belányi Mátyás   17. Margetán Máté
   4. Bodor Zsuzsanna   18. Nagy Edina
kep
 5. Csabai Barnabás
kep
19. Németh Ábel
kep
 6. Galbács Anna   20. Petke Patrik
   7. Halcsik Attila   21. Puskás Zsolt
kep
 8. Héjja Bálint   22. Szabó András Mátyás
   9. Horgász Nikolett   23. Szecsei Zoltán
  10. Horváth Milán   24. Szilágyi Gusztáv
  11. Kovács Csilla
kep
25. Szmeskó Balázs
  12. Kovács Pál János
kep
26. Tóth Gellért
  13. Körmendi Péter   27. Tóth Mátyás László
  14. Kucsera Lilla   28. Ujszegi János

2007A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Chován István (9-12.)
       
kep
 1. Bicsár Zsófia   17. Láng András György
   2. Boros Katalin   18. Lugosi Bernadett
   3. Brezovich Anikó   19. Méhes Lilla
kep
 4. Bujáki Mónika   20. Pápa Dávid
   5. Czikó Dániel Gergely   21. Philipp Donát Viktor
   6. Farkas Örs   22. Pusztai Máté
kep
 7. Gazsi Gyöngyi   23. Sebián Szilvia
kep
 8. Glacz Bernát Gábor   24. Simon Nikolett
   9. Horváth Antal   25. Skripek Péter
  10. Horváth Júlia   26. Szabó Márta
kep
11. Kiss Adrienn   27. Szajbert Ákos
  12. Kiss Katalin   28. Szente Mónika
  13. Kollár Kamilla   29. Szűcs Attila
kep
14. Kovács Veronika
kep
30. Tóth Gábor János
  15. Kruppa Dóra   31. Vastagh Adrienn
  16. Kucsera Bernadett

2007B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Ferenczi Sándor (9-12.)
       
kep
 1. Bartók Tímea
kep
16. Laufer Viktória
kep
 2. Belán Dóra   17. Lukács Ferenc
   3. Földváry András   18. Maczák Tamás
   4. Galbács Gergely
kep
19. Molnár Péter
   5. Gerendai Márk   20. Muhi Eszter Judit
   6. Gerengay Tamás   21. Nagy Diána
   7. Gyenes Annamária
kep
22. Nagy Emese
kep
 8. Hajdú Réka Ágota
kep
23. Rapavi Tibor
   9. Hévizi Dávid
kep
24. Soós Árpád kep
  10. Hujbert Áron   25. Szabó Balázs
  11. Jámbor Katalin   26. Szöllősi János
  12. Kiss Bernadett
kep
27. Vajda Gergő
kep
13. Kovács András   28. Vastag Alexandra
  14. Kővári Zsófia
kep
29. Zabari Nikolett
  15. Kürtössy Ildikó
kep
30. Zábori Péter

2007C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Lengyel Balázs (9-11.)
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. (12.)
       
   1. Borbély Áron
kep
17. Nagy Gergely
   2. Bottyányi Anett   18. Nagy Renáta
   3. Csabai Viktória   19. Neszt Miklós Pál
   4. Csapó Attila   20. Nyers Balázs
   5. Dudás Demeter   21. Ozsváth Kornélia
   6. Gáspár Bence   22. Rapavi Tamás
   7. Gódor Beáta   23. Sápi Marcell
   8. Hamar Csilla
kep
24. Sillye Gábor
   9. Jámbor Dániel
kep
25. Somodi Kálmán
  10. Koloszár Gergő   26. Soós Regina
kep
11. Kovács Anna   27. Sztojanovics András
  12. Kovács Éva   28. Südi Gergely
  13. Mácsik Viktória
kep
29. Tátrai Tibor
  14. Merő Szilárd   30. Varga János
  15. Miskei Laura   31. Zajacz Ildikó
  16. Nagy Beáta

2006A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Nagy Attila Sch.P. (9.)
osztályfőnök: Albert András Sch.P. (10-12.)
       
   1. Árkosi Gábor   19. Nyáry Fruzsina
   2. Bozi András   20. Nyers Judit
   3. Bujáki Róbert
kep
21. Paholik Regina
   4. Deák Diána   22. Pálfalvi Tamás
   5. Fejes Kata   23. Parnó Anett Kitti
   6. Götz Karolina
kep
24. Pénzes Máté Ferenc
kep
 7. Gráf Mihály   25. Pintér Bertalan
   8. Hortoványi Sára   26. Simon Szendrey Réka
kep
 9. Kolozsi Mariann   27. Surga Melinda
kep
10. Kovács Dorottya
kep
28. Szabára Miklós
  11. Kovács Gergely
kep
29. Szalai Dóra
  12. Kovács Zoltán   30. Szerencsés Ádám
kep
13. Kozsuch Adél
kep
31. Telegdy Mátyás kep
kep
14. Lánczky András   32. Vandrus Réka
kep
15. Mocsári Zsolt   33. Várda Áron
kep
16. Molnár Róbert   34. Varga Brigitta
  17. Müller Bernadett   35. Zolnai Ákos
  18. Nógrádi Márk
kep
36. Zólyomi Katalin Viktória

2006B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Kásáné Meszlényi Lívia (9-12.)
       
   1. Bacsúr Kornélia
kep
16. Molnár Krisztián
   2. Csiba Éva
kep
17. Orosz Tamás Tibor
   3. Csurja Ildikó   18. Pantali Lőrinc
kep
 4. Csuzi Márton   19. Papp Réka Borbála
   5. Gyenge Nóra   20. Porubszki Erika
kep
 6. Győri Levente   21. Sándor István
   7. Gyurkovics Laura Zsófia   22. Szabó Dániel
kep
 8. Hargitay Anna
kep
23. Szabó Gellért
   9. Horváth Ádám   24. Szabó János
  10. Horváth Máté   25. Szabó Katalin
kep
11. Ilyés Gábor   26. Szász-Vadász Ünige
kep
12. Körmöczi Gábor
kep
27. Tarr Máté
  13. Kucsera Kálmán   28. Török Éva
kep
14. Lózs Adrienn   29. Vereb Tímea Teréz
kep
15. Marcsó Ferenc
kep
30. Zámbó Emese Adrienn

2006C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Juhász Gábor (9-12.)
       
kep
 1. Ábrányi Endre
kep
13. Králik Gyöngyvér
kep
 2. Brenner Bálint
kep
14. Németh Zsófia
kep
 3. Csiszér Timea   15. Mihaljevic Dusán
   4. Falvay Péter
kep
16. Mikle Viktor
   5. Gyombolai Márk   17. Pecsenye Zsófia
   6. Halápi Mária
kep
18. Péntek Olivér
kep
 7. Horváth Márton
kep
19. Petőcz Eszter
kep
 8. Ila Horváth Gergely   20. Szalkai Nikolett
   9. Kis (Juhász) Krisztián
kep
21. Varga Boglárka
  10. Kovács Dániel
kep
22. Waligurszky Károly
kep
11. Kovács László   (Hirling Péter)
kep
12. Kovács Máté
kep
(Kőrösi Kamilla)

2005A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gutbrod András (9-12.)
       
   1. Almássy Tamás   13. László Barbara
   2. Auróri Balázs
kep
14. Makk Ádám
kep
 3. Barsi Márton
kep
15. Molnár Miklós
   4. Bartos Beáta   16. Molnár Péter László
kep
 5. Csabai Márk   17. Ollé Benedek
kep
 6. Csiba Károly
kep
18. Sztankó Levente
   7. Fekete Anna   19. Szilágyi Artúr
kep
 8. Hiba Antal   20. Tóth Szabina
   9. Hock Dániel
kep
21. Tölgyesi Brigitta
kep
10. Kaba Noémi   22. Turi Benedek
kep
11. Kalácska Beatrix   23. Viski Gábor
  12. Kovács Dénes

2005B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Pálfai Remig Imre (9-12.)
       
   1. Andódy Anikó   16. Lendvorszki Norbert
   2. Andódy Katalin   17. Lunczer Brigitta
   3. Bauer András   18. Mangosz Melitta
kep
 4. Bozi Ákos   19. Molnár Csilla
kep
 5. Brezovich István
kep
20. Nábelek Anita
kep
 6. Czinege Beatrix   21. Nagy Gergő
   7. Demény László   22. Ojtozi Beáta
   8. Döbrössy Zsófia   23. Pataji József
   9. Erdélyi Mónika
kep
24. Sebián Andrea
kep
10. Farkas Ádám
kep
25. Szabó Janka kep
kep
11. Gémesi Csilla   26. Szűcs Kálmán
kep
12. Gurka Gábor   27. Takács Miklós
  13. Gyurkovics Eszter kep
kep
28. Tóbiás Bálint
  14. Kalecz Balázs   29. Weigang Tamás
  15. Kuffart Ildikó

2005C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. (9.)
osztályfőnök: Enyedi Krisztina (10-12.)
       
   1. Belányi Péter
kep
15. Laufer Ferenc
   2. Bielisz Edina
kep
16. Lózs Mariann
   3. Bíró Gábor
kep
17. Lukács Balázs
   4. Bodor Mihály
kep
18. Németh István
kep
 5. Boros Szilárd   19. Pelle Gábor
   6. Csillag László   20. Regős Márton
   7. Csillag Zsigmond   21. Smohay Péter
   8. Franyó Barbara
kep
22. Südi Máté
kep
 9. Greskovits Zsófia   23. Szerepi Anna
  10. Guáry Petra   24. Szűcs Miklós
kep
11. Jámbor László kep   25. Tornay Katalin
  12. Kiss Attila   26. Tsengwabeka Nikoletta
  13. Kovács Zsaklin   27. Turza Fruzsina
kep
14. Kubik Ernő
kep
28. Virágh Lívia

2004A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Endreffy Lóránd (I-IV.)
       
   1. Alpári András   12. Jánoskó Attila
   2. Csatai Gábor   13. Kis Csaba
kep
 3. Erdős Gábor
kep
14. Klucsár Miklós
   4. Forrai Gábor   15. Ofella Tamás
kep
 5. Gyombolai Zsolt   16. Pauman Dániel
kep
 6. Hadi Kristóf   17. Petruska Péter
kep
 7. Hanák Tamás
 
18. Pintér Zsolt
   8. Harasztos Péter   19. Reichenberger János
   9. Hargitai Gergely
kep
20. Szabó Márton Áron
kep
10. Hirling Bálint
kep
(Bús Gábor)
  11. Horváth Máté

2004B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kende Zoltán (I-IV.)
       
   1. Altsach Dávid
kep
10. Mikesy Levente
   2. Boros Mihály   11. Nagy Áron
   3. Csomor Tibor   12. Nagy János
kep
 4. Hollik Márton
kep
13. Nagy Tamás
   5. Kaposi Krisztián   14. Pál Zoltán
   6. Kiss Ádám   15. Schottner Norbert
   7. Lednyiczki Attila   16. Szajbert Zoltán
   8. Mácsik Levente   17. Tihanyi Richárd
   9. Major Péter   18. Zöld Tamás

2003A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Murányi Tibor (I-IV.)
       
   1. Auróri Kálmán
kep
15. Makk Dániel kep
   2. Árkosi Szabolcs
kep
16. Mátray Csanád
   3. Bergmann Csaba   17. Molnár Balázs
   4. Csarnai Máté   18. Molnár Gergely
kep
 5. Hamvas Gábor   19. Móró Márk
   6. Hollik András
kep
20. Palotai Gábor
   7. Hulyák György   21. Rigó András
   8. Kalecz Gergely
kep
22. Szabó Lajos
   9. Kapás István   23. Szádoczki Bálint
  10. Kiss László
kep
24. Szentesi Imre
  11. Krómer Ádám   25. Tóth András
kep
12. Lánczky István
kep
26. Tóth Balázs
kep
13. Lombos Péter   27. Zachar Gábor
kep
14. Lukács József

2003B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Nemes György Sch.P. (I-IV.)
       
   1. Berényi István
kep
14. Mohos Miklós
   2. Faragó Balázs   15. Nagy Márk
kep
 3. Gombai Gábor
kep
16. Ocsovai Péter
kep
 4. Inczédy Koppány   17. Oroszi Balázs
   5. Kalász Gergely   18. Péter Ádám
   6. Kovács Péter
kep
19. Rózsa Gergely
   7. Kovács Zoltán   20. Sándor József
   8. Králik István   21. Sumandán Gábor
   9. Lesták András
kep
22. Szabó Péter
  10. Lovas Gábor
kep
23. Szalai Mihály
  11. Magyari Zoltán
kep
24. Tállai Dávid
kep
12. Mandl Péter   25. Varga Tamás
kep
13. Matus Iván

2002A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Lobmayer Imre Sch.P. (I-IV.)
       
kep
 1. Alaksa János
kep
12. Janoch Viktor
   2. Bartos Ferenc   13. Kapuvári Viktor
   3. Benis Péter   14. Lukács József
   4. Busai Dávid   15. Macska Attila
kep
 5. Czuczor Balázs   16. Pásztor Gábor
   6. Gombos Ferenc   17. Pfeiffer János
   7. Gulyás Márton   18. Regős Gergely
kep
 8. Gyenes László
kep
19. Szabára Péter
kep
 9. Hirling Zsolt   20. Szerepi Dávid
kep
10. Hivert Gábor
kep
21. Tivadari Gábor
  11. Horváth Ferenc
kep
22. Turza Péter

2002B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Nagy Attila Sch.P. (I-IV.)
       
   1. Bognár Gergely   14. Körmendi Tamás
   2. Borbély Zoltán   15. Kutner Keve
   3. Bozi István   16. Lantos Zoltán
   4. Dénes Albert   17. Molnár Viktor
   5. Fejszés Attila   18. Müller Tamás
kep
 6. Frej József   19. Néder Balázs
   7. Halápi Miklós   20. Rados Gábor
   8. Halász László
kep
21. Sitka Károly
   9. Holczhauer Ádám   22. Szabadi Dávid
  10. Juhász András   23. Szomráky Pál
  11. Kiss Ákos
kep
24. Trieb Márton
  12. Koós Levente
kep
25. Vida Ákos
  13. Kosdi Krisztián   26. Zoltai Dávid

2001A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gutbrod András (I-IV.)
       
   1. Alpári Csaba
kep
13. Pogátsnik László
kep
 2. Borsós Zoltán   14. Raáb Olivér
kep
 3. Brezanóczy Ferenc   15. Ríz Zoltán
kep
 4. Dobossy Sándor   16. Rottenbacher Andor
kep
 5. Horváth István   17. Simonyi András
kep
 6. Kálmán Máté Gergely
kep
18. Sóhaj Róbert
kep
 7. Kiss Levente
kep
19. Szémann Péter Pál
kep
 8. Kovács Antal
kep
20. Telegdy Bálint
kep
 9. Kovács Lóránt kep   21. Tiszavölgyi Péter
kep
10. Nagy Zoltán
kep
22. Tóth András
kep
11. Papp Attila
kep
(Soha Loránd)
kep
12. Pauman Márk

2001B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Rauscher István (I-III.)
osztályfőnök: Papp Benedek (IV.)
       
kep
 1. Benicsek Mihály   13. Nagy László
kep
 2. Bíró Gáspár   14. Nagy Péter
   3. Gyurik Róbert Géza   15. Négyesi Zoltán
kep
 4. Havan Viktor
kep
16. Orbán Csaba
   5. Izápy Gergely   17. Petukov Gergely
kep
 6. Juhász Márton
kep
18. Raszler Tibor
   7. Kálló András   19. Szanyi Zoltán
   8. Karsai Balázs
kep
20. Vajai Balázs
   9. Kert Balázs   21. Varga Balázs
  10. Kiss Balázs
kep
22. Vogel Szigfrid
kep
11. Lakatos András   (Karányi Dániel)
kep
12. Matus László

2000A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Papp Benedek (I-II.)
osztályfőnök: dr. Jelenits István Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Papp Benedek (IV.)
       
kep
 1. Agócs Gergely   12. Márton Richárd
   2. Barócsi István   13. Oláh Kálmán
   3. Bozi János
kep
14. Pálinkás Imre Pál kep
   4. Csőr Balázs
kep
15. Radnóti Zoltán
   5. Dzsida László   16. Rajczy Mátyás
   6. Görhöny Ádám
kep
17. Szabó Balázs Bálint
   7. Halász Péter
kep
18. Szász Vadász Tas
   8. Horchy Marcell   19. Szkladányi Attila
kep
 9. Horváth Károly
kep
20. Telegdy Márton
kep
10. Kalász Ákos
kep
21. Tóth András
  11. Lakatos Tamás

2000B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Vereb Zsolt Sch.P. (I-III.)
osztályfőnök: Endreffy Lóránd (IV.)
       
   1. Aba Botond Csaba   17. Kovács László
kep
 2. Balázs Sándor   18. Maczák Péter
   3. Bethlen Dávid
kep
19. Mikesy Árpád
   4. Dékány Tibor   20. Mohay Dávid Márk
kep
 5. Fábry Mátyás   21. Nógrádi Ákos
   6. Fieszl Zoltán
kep
22. Ozsváth Bálint
   7. Fricz Szabolcs   23. Petőcz Gergely
   8. Gombai Gellért
kep
24. Rózsa Dániel
kep
 9. Hernády Béla   25. Sepsey Gábor
kep
10. Hollik István
kep
26. Susánszky Mátyás Pál
  11. Horchi Zoltán   27. Tóth Péter
  12. Izápy Ferenc   28. Varga Ákos
kep
13. Kálló Antal
kep
29. Verőcei Gábor
kep
14. Kiss Csaba   30. Vincze Gergő
  15. Koncz Gergely
kep
31. Zaymus Márton
  16. Kovács Ákos   32. Zsoldos Miklós

1999A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Hajna Csongor (I-II.)
osztályfőnök: Endreffy Lóránd (III-IV.)
       
   1. Bartos Péter   16. Miklósfalvi Péter
   2. Benes Viktor
kep
17. Molnár Balázs
   3. Boda Kálmán   18. Moys Gábor
kep
 4. Borda Lőrinc   19. Oravecz Tamás
   5. Bozi Péter
kep
20. Orosz Balázs
   6. Chikán István   21. Pálinkás Gergely
kep
 7. Chikán László   22. Sperling Andor
   8. Faragó Norbert   23. Stelcz Arnold
kep
 9. Folláth Szabolcs   24. Sütő Ferenc
kep
10. Greskovits Áron kep
kep
25. Sütő Gyula
  11. Hadzsi Attila   26. Szalay Péter Ákos
kep
12. Horváth Csaba
kep
27. Kőhalmi (Szládovics) Attila
kep
13. Lévai Tamás   28. Szokoly Bálint
  14. Lukács Ákos
kep
29. Zsilvölgyi László
kep
15. Melegh Márton
kep
(Lechner Pál)

1999B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Nemes György Sch.P. (I-IV.)
       
kep
 1. Balogh Tibor
kep
15. Makka Péter
kep
 2. Csanádi Sándor   16. Máté Milán
kep
 3. Czímer Márton
kep
17. Nagy Attila
kep
 4. Farkas Géza
kep
18. Nagy Emil
   5. Ferenczi Ádám   19. Oroszi Tamás
kep
 6. Gyetván András   20. Pápai Richárd
kep
 7. Hegyi Viktor
kep
21. Rottek Kornél
kep
 8. Holló Márk
kep
22. Szabó István
kep
 9. Honti Imre
kep
23. Tóth Balázs
  10. Kiss Balázs
kep
24. Varga Gergely
kep
11. Kruchina Károly   25. Varga Szabolcs
kep
12. Laczkovich Géza   26. Vaskó Tamás
  13. Lukátsovics Zoltán   27. Wernke Ádám
kep
14. Maczák Béla

1998A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Ferenczi Sándor (I-IV.)
       
   1. Brousil Csaba   12. Oravecz István
   2. Dóbiás András
kep
13. Petrezselyem Imre
   3. Engler Ferenc   14. Rácz István
   4. Galambosi Bálint   15. Somogyvári Gábor
kep
 5. Hargitai Zoltán   16. Stojanov Milán
   6. Herczeg Mihály   17. Szaniszló Róbert
kep
 7. Janoczkó Márton
kep
18. Szekeres József
   8. Kosinsky József
kep
19. Szende Dávid
   9. Laczkovich György
kep
20. Turgonyi Szabolcs
kep
10. Legéndy Bálint kep
kep
21. Varga Norbert
kep
11. Magyar Balázs
kep
(Tauer András)

1998B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Murányi Tibor (I-IV.)
       
kep
 1. Bada Krisztián
kep
14. Kiss Bálint
kep
 2. Csabanyi Csaba   15. Kopeczky (Szabó) Kornél
   3. Eckhardt Tibor   16. Nagy Gábor
kep
 4. Erdélyi Balázs   17. Parnó Román
   5. Évinger Ferenc   18. Reményi Zsolt
   6. Faragó Róbert   19. Schmidt Richárd
kep
 7. Greskovits Márk
kep
20. Seress György
kep
 8. Halmos Péter   21. Solymos Ákos
kep
 9. Horváth Dávid   22. Somogyi Szabolcs
kep
10. Horváth Tibor
kep
23. Szentirmay Sándor kep
  11. Járai Szabolcs   24. Tasi Attila
  12. Kajtor István   25. Vida Ákos
  13. Kállai Péter   26. Wolf Attila

1997A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gutbrod András (I-IV.)
       
kep
 1. Acél Zsolt
kep
13. Kása László
kep
 2. Balázs Gergő
kep
14. Kotsis Elöd
   3. Bánfalvi Sándor   15. Kovács Benedek
   4. Bartha Szabolcs   16. Légrádi Miklós
kep
 5. Bénik Ákos   17. Lelkes Miklós
kep
 6. Daróczy Péter   18. Puskás András
   7. Gódor Balázs
kep
19. Rébay Lajos
kep
 8. Hardy Viktor   20. Schmidt (Báji-Patay) Gergely
   9. Herczeg András
kep
21. Simon Péter
  10. Hesz Árpád Farkas
kep
22. Svastits Antal kep
kep
11. Horváth Gyözö   23. Szabó Márton
kep
12. Horváth István
kep
24. Ujhelyi Péter

1997B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gyombolai Gyula (I-II.)
osztályfőnök: Pinke József (III-IV.)
       
   1. Arnold Ádám   14. Schlenk Ferenc
   2. Bruscha László
kep
15. Schramek László
   3. Deák Miklós   16. Szabó János
kep
 4. Debreczeni Zoltán   17. Szabó Krisztián
kep
 5. Dobri Imre
kep
18. Szente Balázs
   6. Erdősi László   19. Tóth Gábor
   7. Heiszig Zsolt   20. Török Dániel
   8. Horváth István   21. Trieb Gergely
kep
 9. Keyha Ádám   22. Vajta Mátyás
kep
10. Kiss Géza
kep
23. Várda Péter
  11. Laczkovich Ádám   24. Várnai Gergely
kep
12. Oszaczki Géza   25. Zsóka Péter
  13. Pócs Mihály

1996A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Rauscher István (I-III.)
osztályfőnök: Pázmándy György Sch.P. (IV.)
       
kep
 1. Alaksa Gábor kep
kep
14. Mák Tamás kep
kep
 2. Balasi András
kep
15. Máté Viktor
   3. Bálint Zoltán   16. Móczán János
   4. Beke Adorján   17. Molnár Gábor
   5. Berecz László
kep
18. Nemes Tamás
   6. Borbély Levente   19. Papanek Ferenc
   7. Csepregi Tamás   20. Perbiró Gábor
   8. Cziráky Gábor
kep
21. Russói Tamás
   9. Dobrosi Zsolt   22. Sövegjártó Kristóf
kep
10. Heinczinger Balázs   23. Tokai Gergely
  11. Kiss Zoltán
kep
24. Tóth Zoltán
kep
12. Kovács József   25. Urbán Péter
  13. Kovásznay Gergely

1996B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Vereb Zsolt Sch.P. (I-IV.)
       
   1. Babkó Norbert   16. Lengyel Balázs
kep
 2. Balázs Gábor   17. Lillik György
   3. Balla Tamás
kep
18. Mák István
   4. Bor Imre   19. Máth Norbert
kep
 5. Csizma Zoltán   20. Mészáros Gergely
   6. Czímer István   21. Miklós Dániel
   7. Döme Zoltán   22. Neumann Tibor
   8. Egyházy Attila
kep
23. Oroszi Sándor
   9. Gombos Ádám   24. Palotás Péter
  10. Horchy Zsombor   25. Szebényi Dániel
  11. Inokai Balázs   26. Taál László
kep
12. Juhász Gábor
kep
27. Untsch Gergely kep
kep
13. Kármán Szabolcs   28. Valyó Mihály
kep
14. Kovács Gergely
kep
29. Váróczi Ákos
  15. Kovács Krisztián   30. Zsoldos Endre

1995A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Pázmándy György Sch.P. (I-IV.)
       
   1. Bea Balázs
kep
17. Molnár Tamás
   2. Böde Ákos   18. Moys Zoltán
kep
 3. Cziráky Gergő   19. Nagy Máté
kep
 4. Fekete Tibor Zsolt
kep
20. Néder László
kep
 5. Gállos Balázs   21. Péter Ákos
   6. Gárdos Zsombor   22. Pintér János
kep
 7. Gombai Ferenc Balázs   23. Pölte Arnold
   8. Hegedűs Károly   24. Pul Tamás
kep
 9. Homonnai Balázs   25. Rádics Gergely
  10. Inczédy Márk   26. Schmidt Richárd
kep
11. Kerekes Gábor
kep
27. Simon Dávid
kep
12. Kristóf Sándor   28. Simon János Gergely
  13. Kucsák Béla   29. Szenykov Balázs
  14. Lakatos Balázs
kep
30. Vámos Zoltán
  15. Lakatos Tamás   31. Virsinger Antal
  16. Makai Viktor

1995B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Nemes György Sch.P. (I-IV.)
       
   1. Borbély László
kep
15. Menyhárt Gábor
kep
 2. Csatai Róbert   16. Nádasdy Miklós
kep
 3. Csordás Ágoston   17. Papp Balázs
   4. Dénes Gyula
kep
18. Pitter Gábor
kep
 5. Dóbiás Zalán
kep
19. Rácz Róbert
   6. Gránicz Tibor
kep
20. Regős Péter
kep
 7. Horváth András   21. Simon Péter
kep
 8. Kajtor Bálint
kep
22. Sipos Balázs Tihamér
kep
 9. Kalász Nándor   23. Somlai Kornél
  10. Kovács Balázs   24. Soós László
kep
11. Kovaliczky Gábor
kep
25. Szemerédy Koppány
kep
12. Levendovszky Tihamér   26. Tolmácsi Balázs
kep
13. Lindmayer Antal
kep
(Alaksa Péter)
  14. Macska Roland
kep
(Begyik Gábor)

1951A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kolos István Sch.P. (I.A)
osztályfőnök: Benke Imre Sch.P. (II. - összevonva)
osztályfőnök: Kolos István Sch.P. (III.A)
osztályfőnök: Korcsiák Ede Sch.P. (IV.A)
osztályfőnök: Peukert Károly (V.A)
osztályfőnök: dr. Szimon Béla - államosított iskola
       
   1. Bende Dénes   15. Koperniczky Károly
   2. Blaha Endre   16. Kovács József
   3. Csányi Endre *   17. Kovács Pál
   4. Csernák Miklós (Szentesi Miklós)   18. Nagy Ferenc
   5. Debreczeni Sándor   19. Néder Géza *
   6. Fördős József   20. Niedermüller Ferenc
   7. Gál József   21. Orosz Tamás
   8. Gánti Tibor *   22. Pálmai László
   9. Gosztonyi Miklós *   23. Révuti Károly
  10. Hollósy Tibor   24. Soós Gábor
  11. Horányi Róbert   25. Szölgyémy Irén
  12. Kálmán László   26. Tarnay Zsófia
  13. Kellner Ilona   27. Varga József
  14. Kicsiny Amália   28. Zsóka Sándor *

1951B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Benke Imre Sch.P. (I.B, II., III-IV.B)
osztályfőnök: dr. Sántha György Sch.P. (V.B)
osztályfőnök: dr. Gajtkó István - államosított iskola
       
   1. Békesi Gábor   17. Maraffkó Miklós
   2. Bergmann Emil   18. Mácsik István
   3. Bermann Gábor   19. Melts Norbert
   4. Czenki József   20. Molnár Béla
   5. Csáki János   21. Nagy Miklós
   6. Diósi Ferenc   22. Nikli István
   7. Doroszlay József   23. Palotai Ferenc
   8. Fodor Ferenc   24. Pápai Imre
   9. Hegyeshalmi László   25. Rauscher István
  10. Kasó József   26. Schepácz Imre
  11. Koncz P. Lajos   27. Schiffer György
  12. Korda Kálmán   28. Sellei Zoltán
  13. Körösi Imre   29. Szabó Miklós
  14. Köhalmi Károly   30. Szedlacsek Kálmán
  15. Lerch Ferenc   31. Vadkerti Ferenc
  16. Major István   32. Zsarnóczay József

1949  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gajtkó István Sch.P. (I.A) és Bán Márton Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Koczun Jakab Sch.P. (II-V.)
osztályfőnök: Mericske Rezső Sch.P. (VI-VII.)
osztályfőnök: dr. Szimon Béla (VIII.) - államosított iskola
       
   1. Bányai Endre   26. Máté Ferenc
   2. Barcza Barna   27. Miklósi András
   3. Barna József   28. Németh Anna (á)
   4. Battha Miklós   29. Pálmai Géza
   5. Botond László   30. Pálmai Imre
   6. Erdei Klára   31. Polster Mátyás
   7. Erdélyi Viktor   32. Ponyist Géza mt.
   8. Erősvári Pál   33. Rada Lajos
   9. Fehér János   34. Réthy Lajos (á)
  10. Gahlen Olga   35. Rixer Alfréd
  11. Géczy Pál   36. Schepácz Márta
  12. Golarits István   37. Schulcz Oszkár
  13. Hártó János   38. Serfőző István (á)
  14. Heuer János   39. Siklósi István
  15. Járási József   40. Steiner István
  16. Kéner Imre   41. Szatmári Antal (á)
  17. Kicsiny Gusztáv   42. Szendi Ferenc (á)
  18. Kiss Sándor   43. Szűcs Ferenc
  19. Knapcsek Sándor (á)   44. Tomecz Irén
  20. Kolimár Ernő   45. Ujhelyi János
  21. Ludescher Lóránd (á)   46. Vánkos László
  22. Lux Klára   47. Varga Ferenc (á)
  23. Magyar Tibor   48. Vargányi Antal
  24. Majer Ferenc   49. Véber János
  25. Mandula József    (á) = csak az államosított iskolába járt

1948  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Jeney János Sch.P. (I.A) és Bán Márton (I.B)
osztályfőnök: dr. Jeney János Sch.P. (II-III.)
osztályfőnök: Megyer József Sch.P. (IV-VIII.)
       
   1. Abai István   20. Liptay Tibor
   2. Balogh Emil   21. Magas László
   3. Barotai Klára   22. Magyar István
   4. Bercsényi Kálmán   23. Major Endre
   5. Czapek Béla   24. Mándi Gyula
   6. Ecsedy Lajos   25. Marschall Béla
   7. Ferenczy Iván   26. Márton Pál
   8. Fila Lajos   27. Meszlényi Zoltán
   9. Földes László   28. Nagy József
  10. Gáspár Lajos   29. Pajer Ilona
  11. Gogola Aladár   30. Palotai István
  12. Gönczi Imre   31. Pető Endre
  13. Gurszky István   32. Rácskay Ernő
  14. Hamerli István   33. Révay János
  15. Hegedűs Miklós   34. Ripper Károly
  16. Heinzinger János
kep
35. Végvári Jenő
  17. Juhász László   36. Vízvári Imre
  18. Kaltenekker Ferenc   37. Zoller Vilmos
  19. Kovács György    

1947  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Benke Imre Sch.P. (I.)
osztályfőnök: dr. Szimon Béla Sch.P. (II-III.)
osztályfőnök: dr. Simon Sándor Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: dr. Sántha György Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Bacsó Béla   20. Lényi József
   2. Bajna István mt.   21. Németh Aurél
   3. Bakonyi Kiss Imre   22. Neuburger István
   4. Bartl János   23. Perényi Katalin
   5. Borbély Pál   24. Ruzsicska Béla
   6. Böröcz László   25. Selei Jenő mt.
   7. Chikány Béla   26. Solymosi József
   8. Czifra István   27. Stentzl Ferenc
   9. Csipán László   28. Szabó János mt.
  10. Csonka Tibor   29. Szalay István
  11. Fesszel Alajos   30. Szenttornyay György
  12. Galván Károly   31. Tarnay Judit
  13. Gyurkovics Ferenc   32. Tarnay Tihamér
  14. Horváth István mt.   33. Timaffy Endre
  15. Keményvári József   34. Törzsök Zoltán
  16. Kettler Sándor   35. Varga Imre
  17. Komjáthy Géza   36. Véber Viktor mt.
  18. Korda Szabolcs   37. Végh Ferenc
  19. Kovács István   38. Zsoldos Dezső mt.

1946  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Botár Csaba Imre Sch.P. (I-II.)
osztályfőnök: Szemes Ferenc Sch.P. (III.)
osztályfőnök: dr. Boharcsik Pál Sch.P. (IV-V.)
osztályfőnök: Kádár József Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Mericske Rezső Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Bauer György   18. Molnár László
   2. Binder János   19. Palotai László mt.
   3. Bozzay Mária   20. Pászthory Róbert
   4. Buchnitz Alajos   21. Pitz András
   5. Czóbel István   22. Rosta Jenő
   6. Dinka József   23. Schepácz Gyula
   7. Dudás Károly   24. Schwáb Kálmán mt.
   8. Hegedűs István   25. Szabó János
   9. Huszár Ernő   26. Szalay István mt.
  10. Katona Béla   27. Szigetvári Ernő
  11. Király Endre   28. Szombat Károly
  12. Kisfaludy-Péter Elemér   29. Szőke László
  13. Koprla Pál   30. Tesánszky Sándor
  14. Külley Lóránt   31. Varga Benedek
  15. Mester Alajos   32. Virág Ferenc
  16. Mihály Tibor   33. Wieser Albert
  17. Molnár Lajos    

1945  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Szemenyei László Sch.P. (I-IV.)
osztályfőnök: Kádár József Sch.P. (IV-VI.)
osztályfőnök: Szoboszlai András Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Ádámkovics Béla +   20. Németh Ferenc
   2. Ámon Sándor mt.   21. Őszy Benjámin
   3. Antal Vilmos (v)   22. Pesti Géza
   4. Bajna István (v)   23. Ponyist Géza (v)
   5. Balogh József (v)   24. Rácz József (v)
   6. Bárdos Vilmos   25. Reichel Tibor
   7. Benedek Sándor mt.   26. Ruzsicska Sarolta
   8. Blunár Tibor   27. Saáry Gábor
   9. Csiki László   28. Sinkó Antal - Anton Siklos
  10. Ecsedy Lajos (v)   29. Szabó János (v)
  11. Feigl Stefánia   30. Szenttornyai Ferenc (v)
  12. Gáspár Jenő   31. Szurmay Mihály
  13. Gyombolai Gyula   32. Tarnóczy Géza
  14. Heinczinger János (v)   33. Tóth Ferenc
  15. Juhász Mihály   34. Tóth Tibor
  16. Kalácska István   35. Vass György (v)
  17. Metzing József   36. Vincze Ferenc
  18. Mihály Tibor (v)   37. Vajta (Weiszbarth) Gábor
  19. Nagy Imre +   38. Zsoldos Dezső (v)
  (v) = vizsgálatlan maradt    

1944  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kiss János Sch.P. (I.A) és dr. Papp László Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: dr. Papp László Sch.P. (II.)
osztályfőnök: Taróczky Antal Sch.P. (III.)
osztályfőnök: dr. Bakonyi János Sch.P. (IV-VIII.)
       
   1. Almás Zoltán   16. Mándi Miklós
   2. Bauer Ödön   17. Maros Imre
   3. Bayer Ágoston   18. Muszkalay László
   4. Bendik Pál   19. Nagy Ernő
   5. Böröcz Lajos   20. Nikitits Sándor
   6. Csereklye János   21. Petrik János
   7. Drabant Sándor   22. Pósa Sándor
   8. Garamvölgyi Artúr   23. Remenyár Zoltán
   9. Gelléri József   24. Renk Ervin
  10. Glück Ervin   25. Rixer Gusztáv
  11. Győrffy Endre   26. Seres András
  12. György Attila   27. Solymári Sándor
  13. Horeczky László   28. Soós Béla
  14. Kovács Tibor   29. Ujhelyi Gyula
  15. Közel Ferenc   30. Zentai Ferenc

1943  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Mikos József Sch.P. (I.A) és Polgár László Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: dr. Mikos József Sch.P. (II.A-V.A) és Kolos István Sch.P. (II.B-V.B)
osztályfőnök: Kolos István Sch.P. (VI-VIII.)
       
   1. Bajtay László   25. Kálóczy Endre
   2. Bányik Orbán   26. Katók Miklós
   3. Béresy László   27. Kelemér Ferenc
   4. Botos Nándor   28. Kopasz Róbert
   5. Csernovics Gábor   29. Könyves Aurél
   6. Csigás Kálmán   30. Kővári Imre
   7. Dávid-Gyarmathy Endre   31. Lendvai György
   8. Dömők Sándor   32. Lovász Szabó László
   9. Dömötör Béla   33. Markolt László
  10. Drahony Sándor   34. Mészáros József
  11. Fedor Gábor mt.   35. Molnár István
  12. Forgó Géza   36. Nachram József
  13. Friedrich István   37. Pap Illés
  14. Fullajtár Vilmos   38. Papházi Tivadar
  15. Galambosi Pál   39. Rádi András
  16. Garami István   40. Ripper József
  17. Godó Gábor   41. Szeles László
  18. Greff József   42. Terebesi Tibor
  19. Hardicsay Zoltán   43. Tomka Tibor
  20. Heincz Mihály   44. Tóth Kálmán
  21. Horváth Kálmán   45. Tullner Tibor
  22. Inczédy Miklós   46. Varró József
  23. Jankovits József   47. Wolkóber Zoltán
  24. Juhász Lajos    

1942  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: dr. Szimon Béla Sch.P. (I.A-II.A) és Török Jenő Sch.P. (I.B-II.B)
osztályfőnök: Török Jenő Sch.P. (III-VIII.)
       
   1. Aponyi Albert   22. Mikolás Miklós
   2. Bánhidi László   23. Mikolás Tibor
   3. Bardócz László   24. Mischinger András
   4. Czifra Attila   25. Móra Béla
   5. Csáder Sándor   26. Móra Tibor
   6. Csányi Ferenc   27. Nádor Ferenc
   7. Csermely Géza   28. Nagy László
   8. Gajdos Ferenc   29. Palásti István
   9. Gergely Ákos   30. Papp Ernő
  10. Gyürky Bertalan   31. Pick István
  11. Havas Emil   32. Pintér László
  12. Holtság József   33. Pintér Nándor
  13. Horpáczi Ferenc   34. Szabó Ferenc mt.
  14. Horváth József   35. Szigeti István
  15. Kiss Kornél   36. Sziklai Ervin
  16. Koháry József   37. Tar János
  17. Kollár György   38. Tas Kálmán
  18. Kovács Mihály   39. Tóth Mihály
  19. Mácsik Ferenc   40. Végvári Imre
  20. Márkus Ferenc   41. Virányi István 
  21. Marosi Ferenc

1941  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Bárdos József (I.A) és Polgár László Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Szita Imre Sch.P. (II.A) és Polgár László Sch.P. (II.B)
osztályfőnök: Szita Imre Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Bán Márton Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: dr. Gajtkó István Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Argay István   24. Nagy Andor
   2. Bárdfalvy Gábor   25. Palásti István
   3. Bényi Endre   26. Pálfalvi Ottó
   4. Csernovics György   27. Papp Ferenc
   5. Csete László   28. Petényi Lajos
   6. Dömötör Sándor   29. Pick István
   7. Fejes Gábor   30. Pintér Miklós
   8. Fekete Vince   31. Rippel János
   9. Gergely György   32. Rostetter Szilveszter
  10. Harhai Béla   33. Schmidt Pál
  11. Herendi Ödön   34. Soós Lajos
  12. Inczédy János   35. Szávai Ferenc
  13. Ipach Márton   36. Szentkirályi József
  14. Jánossy Kálmán   37. Ternyik László
  15. Jirka Rezső   38. Teszárs Géza
  16. Kocsis Gyula   39. Timár-Geng István
  17. Kovács Ottó   40. Törzsök Endre
  18. Kövi László   41. Vágó Sándor
  19. Králik Ferenc   42. Varga József
  20. Külley Zoárd   43. Vasady-Kovács Károly
  21. Lendvai Vilmos   44. Veres László
  22. Matirkó Ervin   45. Zselló Béla
  23. Móricz Lóránt    

1940  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Santora Mihály Sch.P. (I.A-II.A) és Pogány János Sch.P. (I.B-II.B)
osztályfőnök: Pogány János Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Szemes Ferenc Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Németh Jenő Sch.P. (V.)
osztályfőnök: dr. Szimon Béla Sch.P. (VI-VIII.)
       
   1. Argai László   25. László Lajos
   2. Bácsa Imre   26. Lázár Lajos
   3. Bayer Elek   27. Maklári József
   4. Bendik István   28. Maros István
   5. Béni Gábor   29. Márton István
   6. Boldis János   30. Néder Ottó
   7. Csernovics István, Mácsai   31. Oberna Ferenc
   8. Erdélyi József   32. Pálfi Károly
   9. Fercsik István   33. Palotai Mihály
  10. Fogarasi János   34. Papp József
  11. Gergely József   35. Pásztor Pál
  12. Gerinczy Iván   36. Pénzes Gyula
  13. Gyapjas László   37. Pomozi István
  14. Helmeczy Lajos   38. Prohászka Miklós
  15. Horváth Zoltán   39. Rádi (Rappensberger) Gyula
  16. Jáncsy Pál   40. Siráky Lajos
  17. Kenéz Tibor   41. Tarna László
  18. Keszthelyi Kálmán   42. Tóth Ákos
  19. Kevei (Kneitner) László   43. Varga Ferenc
  20. Kónya Tamás   44. Váry György
  21. Kovács István   45. Vermes József
  22. Kovács János   46. Zoller Lajos
  23. Kovács Ottó   47. Zsíros László
  24. Kundra Sándor    

1939  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Vas József Sch.P. (I.A-II.A) és Bozi Ferenc Sch.P. (I.B-II.B)
osztályfőnök: Bozi Ferenc Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Sulhan György Sch.P. (IV-VIII.)
       
   1. Ascherman Gyula   22. Liptai György
   2. Bakó Károly   23. Lukács Imre
   3. Bayer Albert   24. Maros Ferenc
   4. Bea József   25. Nagy Árpád
   5. Biró Béla   26. Nagy László
   6. Béres László   27. Nagy Sándor
   7. Czeglédi Miklós   28. Németh József
   8. Csécsei János   29. Nyéky Gyula
   9. Cserkúti János   30. Opálény József
  10. Dömény István   31. Páprádi Gábor
  11. Frajna Mihály   32. Pintér István
  12. Gergely Miklós   33. Quell Ernő
  13. Gogola József   34. Rátki Ferenc
  14. Horváth Gyula   35. Solymári Gyula
  15. Inczédy (Meiszner) Rezső   36. Sterner Endre
  16. Jámbor István   37. Szalay Pál
  17. Kása János   38. Uzdi Egon
  18. Kenéz Zoltán   39. Varga László
  19. Kiss Miklós, Nemeskéri   40. Villányi Ödön
  20. Kovács Géza   41. Weixelbaum László
  21. Kovács László   42. Zselló Ferenc

1938  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Nyers Lajos Sch.P. (I.A) és Buda János Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Nyers Lajos Sch.P. (II.A) és Buda János Sch.P., majd Fejes Tibor Sch.P. (II.B)
osztályfőnök: Nyers Lajos Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Vas József Sch.P. (IV-V.)
osztályfőnök: Belyis Antal Sch. P., majd Bán Márton Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Szemes Ferenc Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Alexy Géza   26. Kurdi Jenő
   2. Balázs Sándor   27. Magyar László
   3. Bátfay Lajos   28. Meltsch Emil
   4. Bisztrai László   29. Nagy Gábor
   5. Csemniczky László   30. Nagy Lajos
   6. Domokos Endre   31. Novottny Jenő
   7. Dukay Jenő   32. Pásztor László
   8. Edelényi Iván   33. Petró Sándor
   9. Fehér Lajos   34. Pillér Ernő
  10. Gaál László   35. Pinterovits Jenő
  11. Gáspár Géza   36. Rigó Lajos
  12. Gyengési László   37. Sallay János
  13. Hajdu-Nagy István   38. Sasvári Béla
  14. Hardicsay Tibor   39. Szájbely József
  15. Házy László   40. Szalachy István
  16. Hetényi Károly   41. Székes János
  17. Hock Frigyes   42. Szepes Ottó
  18. Huszár Ferenc   43. Szigvarth László
  19. Jandrasits Ferenc   44. Tiszai Zoltán
  20. Karay Béla   45. Varsányi (Veisz) Gyula
  21. Katona Miklós   46. Vass Gábor
  22. Kiss István   47. Végvári Lajos
  23. Kizmann József   48. Vermes Imre
  24. Klement Tibor   49. Zsibók Sándor
  25. Kubicsár József    

1937  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Román Béla Sch.P. (I.A) és Öveges József Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Faludi Béla Sch.P. (II.A) és Nagy József, majd Santora Mihály Sch. P. (II.B)
osztályfőnök: Faludi Béla Sch.P. (III-VII.)
osztályfőnök: Szita Imre Sch.P. (VIII.)
       
   1. Angelmayer István   21. Penczner Pál
   2. Berke István   22. Plagányi István
   3. Besenyői Alfréd   23. Pörzse Károly
   4. Blázsovits István   24. Prohászka Gábor
   5. Csákvári János   25. Ruszthi (Rusztek) Gyula
   6. Drobni Sándor   26. Schubauer Ferenc
   7. Fagyas István   27. Sipos Károly
   8. Jőrös András   28. Smárik István
   9. Kalácska József   29. Szerényi Ferenc
  10. Kéhler György   30. Toldi József
  11. Kiss Sándor   31. Vági László
  12. Kovács László   32. Vágó Károly
  13. Kucsera Béla   33. Varga János
  14. Kurucz Alajos   34. Varga József
  15. Mihályi László   35. Várhidy Károly
  16. Molnár István   36. Várnay László
  17. Nika Endre   37. Vass György
  18. Panajoth-Fejér Arisztid   38. Vigh Árpád
  19. Parányi János   39. Vojtkó Andor
  20. Patakfalvy Károly   (Készítette: Juhász Gábor és Gutbrod András)

1936  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Németh Jenő Sch.P. (I.A) és Nagy József (I.B)
osztályfőnök: Németh Jenő Sch.P. (II-VIII.)
       
   1. Ambruska József   25. Magyar Mihály
   2. Bajna Tibor   26. Markó János
   3. Burandik István   27. Marosi Izidor
   4. Csuka István   28. Melha Endre
   5. Dalkó Kálmán   29. Mihály Jenő
   6. Gabrieli Elemér   30. Pálmai Jenő
   7. Gazda István   31. Petényi Károly
   8. Gulyás Béla   32. Pető István
   9. Hála Andor   33. Pucher Gyula
  10. Horváth József   34. Retzler Zoltán
  11. Horváth László   35. Rózsahegyi József
  12. Jeles Ferenc   36. Ruff András
  13. Juhász Miklós   37. Simon Mihály
  14. Káplán János   38. Sleng Mátyás
  15. Kápolnay Gyula   39. Soltész Elemér
  16. Kiss Dénes   40. Somlai Zoltán
  17. Klucs Béla   41. Somogyi Viktor
  18. Kovács Dezső   42. Staudt Zoltán
  19. Kozeluha Kálmán   43. Szalay Andor
  20. Krasznai (Krauspé) István   44. Szappan Pál
  21. Kubinyi József   45. Szilágyi István
  22. Kubinyi László   46. Tyukos József
  23. Lalkó Imre   47. Vankay Sándor
  24. Lukács Béla   48. Vojtkó Pál

1935  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Molnár Imre Sch.P. (I.)
osztályfőnök: Nagy Vince Sch.P. (II.)
osztályfőnök: Benke Imre Sch.P. (III)
osztályfőnök: Bán Márton Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Szűcs Lajos Sch.P. (V-VI.)
osztályfőnök: Belyis Antal Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Bencsik Ferenc   15. Maurer József
   2. Bencsik József   16. Mayer László
   3. Besenyői Mátyás   17. Méhész Kornél
   4. Borovi József   18. Nyitrai Ferenc
   5. Gábeli Gusztáv   19. Orbán Károly
   6. Gömöri Béla   20. Sásdi Sándor
   7. Gyopári Gyula   21. Simó Lajos
   8. Hiebsch József   22. Stibrik Miklós
   9. Hoditska Jenő   23. Szántó János
  10. Jánossy Árpád   24. Szebellédi Lajos
  11. Kárpáti (Korsch) Károly   25. Szkladányi Béla
  12. Kiss Gábor   26. Vincze Mihály
  13. Kohn László   27. Zala Lajos
  14. Kubinyi Tibor    

1934  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Papp Gyula Sch.P. (I.A) és Öveges József Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: dr. Neuhauser Frigyes Sch.P. (II.A) és Nagy József (II.B)
osztályfőnök: dr. Neuhauser Frigyes Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Sulhan György Sch.P. (IV-VIII.)
       
   1. Bacsúr Sándor   20. Kiss Lajos
   2. Bálint József   21. Körmöczi (König) Lajos
   3. Básti János   22. Kuntráth Béla
   4. Bényi Mihály   23. Martinák József
   5. Bertalan János   24. Matzenauer Ferenc
   6. Bittera Kálmán   25. Megyeri Lajos
   7. Borbély Miklós   26. Mihály Aladár
   8. Bruck Ferenc   27. Nagy Barnabás
   9. Bruzda Ernő   28. Papp Zoltán
  10. Bucsi József   29. Patakfalvy Miklós
  11. Büdi Ferenc   30. Perlik József
  12. Doucsiák Ferenc   31. Pertik Béla
  13. Fári József   32. Polyák József
  14. Fuchs János   33. Pottornyai Gyula
  15. Gyurkovics Tibor   34. Puskás Imre
  16. Heppert Vilmos   35. Rotter József
  17. Huszár István   36. Sólyom Károly
  18. Huszár Sándor   37. Strausz László
  19. Jeli Ervin   38. Varjú Pál

1933  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Erczbrucker Aladár Sch.P. (I.A) és Lukács József Sch. P. (I.B)
osztályfőnök: Erczbrucker Aladár Sch.P. (II.A-III.A) és Rassovszky Kálmán Sch.P. (II.B-III.B)
osztályfőnök: Menczer József Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Menczer József Sch.P. (V.A) és Király Lajos Sch.P. (V.B)
osztályfőnök: Király Lajos Sch.P. (VI-VIII.)
       
   1. Bánóczky Károly   25. Miggisch Olivér
   2. Berczik Imre   26. Mihalovics Ferenc
   3. Bognár Géza   27. Orlik László
   4. Boza András   28. Osztertág István
   5. Dian Géza   29. Pacsika Gyula
   6. Döbrösi János   30. Pavlik Károly
   7. Ember Lajos   31. Rixer Andor
   8. Gál Andor   32. Rudolf József
   9. Goldstein Aladár   33. Sáringer Ernő
  10. Gyöngyösi Jakab   34. Sibak Erazmus
  11. Gyürki József   35. Somogyi Tibor
  12. Hack Márton   36. Szabó János
  13. Hajdu István   37. Szaniszló József
  14. Havas Sándor   38. Szántó László
  15. Horváth János   39. Szentgyörgyi István
  16. Kápolnai László   40. Szentgyörgyi Tamás
  17. Kiss Antal   41. Török Pál
  18. Kollár László   42. Turcsányi István
  19. Kozeluha László   43. Valkó József
  20. Kudar Kornél   44. Virágvölgyi Lajos
  21. Lengyel József   45. Walcz Béla
  22. Lonich János   46. Wolkóber István
  23. Megyeri Károly   47. Zagyvai István
  24. Mickl Zoltán   48. Zölei József

1932  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Öveges József Sch.P. (I.A) és Molnár Imre Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Schwarz János Sch.P. (II.A) és Mathiasz Dénes Sch.P. (II.B)
osztályfőnök: Preszeller Ferenc Sch.P. (III-V.)
osztályfőnök: Nagy József Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Kmety György Sch.P. (VII.)
osztályfőnök: Molnár Sándor Sch.P. (VIII.)
       
   1. Ács Károly   31. Lacsny Miklós
   2. Andor László   32. Lajtos József
   3. Band Ferenc   33. Lővinger József
   4. Barna Kornél   34. Luczenbacher István
   5. Bartos Ágnes mt.   35. Marincsák Ferenc
   6. Bartus Lajos   36. Meiszner László
   7. Bruckner János   37. Mohr István
   8. Bruzda Vilma mt.   38. Néninger Gyula
   9. Buchta Tibor   39. Nohel Ferenc
  10. Csellár István   40. Opalény András
  11. Dáloki János   41. Pálmai István
  12. Dinka József   42. Papp István
  13. Erdélyi Lajos   43. Pornói Ferenc
  14. Fenyves Ferenc   44. Rozgonyi János
  15. German Miklós   45. Rübszám János
  16. Gerse Lajos   46. Schiffer György
  17. Heinczinger Antal   47. Stágel András
  18. Hock Jenő   48. Steibl Ede
  19. Horváth József   49. Szabó István
  20. Ifjú Ferenc   50. Szebellédy László
  21. Juhász Nándor   51. Szokolay Miklós
  22. Kacziba József   52. Szűcs József
  23. Kádas Tibor   53. Terman László
  24. Kádas Zoltán   54. Tuskó Ferenc
  25. Kelemen József   55. Ujhelyi János
  26. Kis Ferenc   56. Unterfranz Gyula
  27. Kótai Endre   57. Vágó József
  28. Kovács János   58. Völgyi László
  29. Kovács Pál   59. Zentai István
  30. Krupa Pál    

1931  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Vincze László Sch.P. (I-V.)
osztályfőnök: Lengyel János Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Hantos Lőrinc Sch.P. (VII.)
osztályfőnök: Szűcs Lajos Sch.P. (VIII.)
       
   1. Balogh Imre   19. Krumenakker Mátyás
   2. Bárdos Zoltán   20. Kubinyi Gusztáv
   3. Bázely Herta mt.
 
21. Móricz Magdolna mt.
   4. Bóna Bertalan   22. Murinyi Tibor +
   5. Budinszky Tibor   23. Pálinkás János
   6. Dercsényi László   24. Pásztor János
   7. Drajkó István   25. Pawlas Ferenc
   8. Fedorják András   26. Perwolf Kornél
   9. Fehér József   27. Rozgonyi István
  10. Fráter Gyula   28. Saáry Ferenc
  11. Gombkötő Béla   29. Soboltynszki Emil
  12. Józsa Kálmán   30. Sommer Etel mt.
  13. Kálmán Mihály   31. Somogyi Antónia mt.
  14. Keszler István   32. Tóth Péter
  15. Király István   33. Varga Béla
  16. Knoblauch Gábor   34. Vargatyj Irén mt.
  17. Konecsni Árpád mt.   35. Vidovics Béla
  18. Kőrös József   36. Wágner Lajos

1930  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Dankovits Béla Sch.P. (I.)
osztályfőnök: Pesovár Ambrus Sch.P. (II-III.)
osztályfőnök: Rassovszky Kálmán Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Szűcs Lajos Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Bozóky László   18. Madura József
   2. Burán Mihály   19. Magdits József
   3. Drahota Dénes   20. Mátyás Jenő
   4. Gombik Károly   21. Nyéki Szabolcs
   5. Greff Géza   22. Petrássevich Achilles
   6. Heinczinger Márton   23. Rajzó Sándor
   7. Hollós Imre   24. Schéda Ernő
   8. Hunka Lajos   25. Sevity Vilmos
   9. Jankura János   26. Smárik Zoltán
  10. Juhász Márton   27. Somogyi László
  11. Kertész Pál   28. Szentgyörgyi Gusztáv
  12. Korcsok Ferenc   29. Szilvási Gergely
  13. Kovács László   30. Szlovik Tibor
  14. Kürti Imre   31. Thury János
  15. Kürti Lajos   32. Vargha Károly
  16. Lancz Kálmán   33. Vogt Vilmos
  17. Lencsés István   34. Zlechovszky Pál

1929  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kovács Alajos Sch.P. (I-II.)
osztályfőnök: Szepesi Bódog Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Rassovszky Kálmán Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Király Lajos Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Bársony Nándor   16. Molnár József
   2. Békési László   17. Nagy József
   3. Blahó Tibor   18. Prochászka Tibor
   4. Blauner József   19. Rajz Mihály
   5. Buchta Jenő   20. Régner Sándor
   6. Csorba Imre   21. Rossi Nándor
   7. Damcsák Sándor   22. Rubik Ernő
   8. Dede Károly   23. Simon János
   9. Döbröczönyi István   24. Somogyi Kálmán
  10. Farkas Margit   25. Strosz Gyula
  11. Forgó Ferenc   26. Surmin Rudolf
  12. Haraszti István   27. Szathmáry János
  13. Jánosi Sándor   28. Tanács József
  14. Klekner Tibor   29. Waldner Miklós
  15. Menich József   30. Weisz Vilmos

1928  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Nagy Vince Sch.P. (I.A) és Szűcs Lajos Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Nagy Vince Sch.P. (II-VIII.)
       
   1. Blazsó István   19. Katona Tibor
   2. Czvikovszky János   20. Kliment Sándor
   3. Dercsényi Dezső   21. Kollár Ferenc
   4. Dombai Endre   22. Murányi Zoltán
   5. Drabik Illés   23. Nagy Elek
   6. Egan Győző   24. Piszter Sándor
   7. Falu Imre   25. Polesso Antal
   8. Farkas István   26. Steczik Ferenc
   9. Farkasdy Dezső   27. Sulyok Béla
  10. Flórián Endre   28. Szporni Ferenc
  11. Franyó István   29. Tápay István
  12. Füke Endre   30. Tibold József
  13. Grolyó János   31. Tihanyi Dénes
  14. Haris Rózsa mt.   32. Trom Lajos
  15. Homoki László   33. Varga József
  16. Jánosi Ferenc   34. Wolkóber László
  17. Joó Imre   35. Zsellér Gábor
  18. Kaszab Andor    

1927  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Juth Béla (I-IV.)
osztályfőnök: Mátay Gábor Sch.P. (V-VI.)
osztályfőnök: Szakáll Gyula Sch.P. (VII.)
osztályfőnök: Neuhauser Frigyes Sch.P. (VIII.)
       
   1. Adamecz Géza   12. Magyar József
   2. Bozóky György   13. Marincsák Pál
   3. Fekete András   14. Markó László
   4. Hermann Domonkos   15. Michalecz János
   5. Hlatky Ilona mt.   16. Nyéki Barnabás
   6. Horváth Sándor   17. Procházka Kamill
   7. Hugyecz József   18. Rajz Károly
 
 8. Joó Tivadar   19. Rübszám Rudolf mt.
   9. Katzián Gyula +   20. Schiller Károly
  10. Kiss Ferenc   21. Täuber Ferenc
  11. Laukonidesz József   22. Volly László

1926  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Chura József Sch.P. (I-II.)
osztályfőnök: Csopoti Lajos Sch.P. (III.)
osztályfőnök: Fekete Gyula Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Szepesi Bódog Sch.P. (V-VI.)
osztályfőnök: Rassovszky Kálmán Sch.P. (VII.)
osztályfőnök: Öveges József Sch.P. (VIII.)
       
   1. Bády Imre   15. Matus Károly
   2. Bea Antal   16. Mikes István
   3. Bilau Lőrinc   17. Nagy Balázs
   4. Floch Mihály   18. Pártos József
   5. Gyéressy Béla   19. Schandl Andor
   6. Hausz Mihály   20. Schéda Alajos
   7. Horváth László   21. Séllei Ferenc
   8. Kádas Kálmán   22. Simon József
   9. Kalácska György   23. Sivirszky Tibor
  10. Kiss Balázs   24. Stiglmayer Mihály
  11. Kondor József   25. Szabó Miklós
  12. Lauday Sándor   26. Tihanyi József
  13. Machalik József   27. Zboray Béla
  14. Mátray Géza    

1925  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Bertalan István Sch.P. (I.A) és Szűcs Lajos Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Bertalan István Sch.P. (II-III.)
osztályfőnök: Tihanyi Béla Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Király Lajos Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Agárdy László   14. Pálinkás András
   2. Beniczky Árpád   15. Paulik János
   3. Bognár József   16. Rados Imre
   4. Csollák Lajos   17. Schaub László
   5. Csomor András   18. Stetina Imre
   6. Csomor József   19. Sümegh Ferenc
   7. Friedrich Endre mt.   20. Szoltsányi István
   8. Hitzigrath Károly   21. Termann János
   9. Huber Mihály   22. Tihanyi Imre Barnabás
  10. Istvánfy Béla   23. Vinacsek Károly
  11. Király Gyula   24. Waldmann Sándor
  12. Kozma Erzsébet mt.   25. Zelei József
  13. Lamár István   26. Zemling István

1924  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Gombos Antal Sch.P. (I.A) és Bertalan István Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Gombos Antal Sch.P. (II.)
osztályfőnök: Agárdy Gyula Sch.P. (III-IV.)
osztályfőnök: Dankovits Béla Sch.P. (V.)
osztályfőnök: Szűcs Lajos Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Agárdy Gyula Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Andor Gyula   18. Mikes József
   2. Balogh (Weiland) János   19. Moys Ferenc
   3. Bauer Ferenc   20. Nemes István
   4. Borbély László   21. Nyáry Ernő
   5. Bruzda József   22. Perlusz Sarolta mt.
   6. Dull Andor mt.   23. Preszly László
   7. Fieszl Béla   24. Pucser Károly
   8. Göllner András   25. Singer Erzsébet mt.
   9. Harkányi Rezső   26. Sommer Károly
  10. Hazafy Kálmán   27. Somogyi Sándor
  11. Holländer László   28. Susitzky Erzsébet mt.
  12. Ignácz Imre   29. Szabó László
  13. Imre Gyula   30. Szakatsits Viktor
  14. Klemencsics István   31. Szilágyi Dezső
  15. Kohn Lajos   32. Szoltsányi Béla
  16. Laszly István   33. Tippai Benjamin
  17. Melts Kálmán   34. Tóth János

1923  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Dragos Károly Sch.P. (I.A) és Bertalan István Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Dragos Károly Sch.P. (II-IV.)
osztályfőnök: Bán Márton Sch.P. (V.)
osztályfőnök: Baltavári Jenő Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Vincze László Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Bálint György   18. Ladócsy Károly
   2. Bandzsala Tihamér   19. Lang Lajos
   3. Bencze József   20. Molnár György
   4. Bíró József   21. Nagy Lajos
   5. Blahó Ferenc   22. Oláh József
   6. Bóna József   23. Peczenka József
   7. Czóbel Béla   24. Scheffer György
   8. Eipel Mihály   25. Somogyi Béla
   9. Eisler Miklós   26. Szombati László
  10. Fónai Árpád   27. Szorcsik János mt.
  11. Hollós Dénes   28. Tarnai Alajos
  12. Huber Miklós   29. Trungel Mihály
  13. Ignácz Flórián   30. Turner Ferenc
  14. Joó János   31. Vadas Endre
  15. Kálmán László   32. Vida Vilmos
  16. Katona Jenő   33. Zsigárdy István
  17. Korpás Pál    

1922  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Juth Béla (I.)
osztályfőnök: Bán Márton Sch.P. (II.)
osztályfőnök: Molnár Imre Sch.P. (III-IV.)
osztályfőnök: Divényi Gyula Sch.P. (V.)
osztályfőnök: Dankovits Béla Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Tell Sándor Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Bucsányi Lajos   23. Mayer Lajos
   2. Csomor János   24. Müller László
   3. Eisler Miklós   25. Nagy László
   4. Fedor Tibor   26. Nagy-Balyi Viktor
   5. Fleischmann Mór   27. Papp László
   6. Hederváry Piroska mt.   28. Polesznyák János
   7. Hornik József   29. Preszly Anna mt.
   8. Hrudka Ferenc   30. Ronchetti Gáspár
   9. Huszár György   31. Serfőző Ferenc
  10. Jancsó János   32. Sommer Gyula
  11. Jonák Ferenc   33. Somogyi Lajos
  12. Károlyi Antal   34. Szalai Antal
  13. Kemény László   35. Széky Antal
  14. Keresztes Dániel   36. Szepesi János
  15. Király József   37. Szijjártó János
  16. Király László   38. Tihanyi László
  17. Koperniczky István   39. Tökölyi István
  18. Kovács Lajos   40. Valter Jenő
  19. Kulacsy Elemér mt.   41. Váró Andor
  20. Laszly Pál   42. Virágvölgyi Béla
  21. Leszich Sebestyén   43. Zsigárdy Gizella mt.
  22. Málik Sándor    

1921  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kisparti János Sch.P. (I.A) és Juth Béla (I.B)
osztályfőnök: Kisparti János Sch.P. (II-IV.)
osztályfőnök: Pesovár Ambrus Sch.P. (V-VIII.)
       
   1. Baráth János   22. Oberländer Endre
   2. Berényi Pál mt.   23. Öszterreicher Endre
   3. Bernáth Ferenc   24. Ötvös Aranka mt.
   4. Borbély István   25. Perlusz István mt.
   5. Borbély Pál   26. Pintér József
   6. Dudás László   27. Pivkó Mihály
   7. Együd Tibor   28. Polakovics Gyula
   8. Gellér Károly   29. Romoda Ödön
   9. Geréb Pál   30. Sárközi János
  10. Gosztonyi János mt.   31. Sipos Gábor
  11. Halász Tibor   32. Spatz Imre
  12. Hoffmann József   33. Steiner István
  13. Juhász Ferenc   34. Sümegh Miklós
  14. Karancz József   35. Szabó István
  15. Kemény Kálmán   36. Szerebrennik Jakab
  16. Kimlei István   37. Szvoboda Zoltán
  17. Kovács Lajos   38. Tarnai Gáspár
  18. Maricsek Dezső   39. Valeró Kálmán
  19. Matz Lajos   40. Vári Ferenc
  20. Molnár Lajos   41. Weinberger László
  21. Nagy Sándor   42. Weliacha Károly

1918  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Sík Sándor Sch.P (I.A) és Bárdos Rezső (I.B)
osztályfőnök: Jánosy Béla Sch.P. (II.)
osztályfőnök: Divényi Gyula Sch.P. (III-VIII.)
       
   1. Adamecz István   18. Kemény Tibor mt.
   2. Almási Miklós   19. László Erzsébet mt.
   3. Arany Géza (éet)   20. Makó Dezső (éet)
   4. Bartos Ferenc   21. Méhes Lajos (éet)
   5. Bartos Imre (éet)   22. Orbán László (éet)
   6. Békési Sándor   23. Pál István
   7. Donáth Tibor mt.   24. Pintér József (éet)
   8. Fedor István   25. Prohászka Sándor
   9. Geiger Imre   26. Saáry József
  10. Gellér Ferenc   27. Sándor Miklós
  11. Glück Andor   28. Sebestyén (Sebeszta) Sándor (éet)
  12. Gyombola Gyula (éet)   29. Smeringa Tibor
  13. Haris Béla   30. Spányi Ernő
  14. Haris Etelka mt.   31. Susiczky György
  15. Harmos Tibor   32. Szahulcsik Mihály
  16. Herczegh Károly (éet)   33. Válek János
  17. Horváth Sándor   34. Zoller József
  (éet) = érettségi előkészítő tanfolyam    

1915  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  | 
osztályfőnök: Kövesi Lajos Sch.P. (I.A) és Rády József Sch.P. (I.B)
osztályfőnök: Kövesi Lajos Sch.P. (II-III.)
osztályfőnök: Bán Márton Sch.P. (IV.)
osztályfőnök: Németh Jenő Sch.P. (V.)
osztályfőnök: Rozs Lajos Sch.P. (VI.)
osztályfőnök: Dombai Gyula Sch.P. (VII-VIII.)
       
   1. Balogh Béla   13. Kund Árpád
   2. Bartal Ráfael   14. Málnási István
   3. Bézay Jenő   15. Menzyk Ferenc
   4. Bóna Jenő   16. Meszlényi Miklós
   5. Csasztulik Jenő   17. Molnár Jenő
   6. Dudás Ernő   18. Németh Lajos +
   7. Dudás János   19. Steinauer József
   8. Erdélyi István   20. Szarka Lajos
   9. Fischmann Ferenc   21. Székely Zoltán
  10. Jánosdeák Márton   22. Takách István
  11. Jób László   23. Török Imre
  12. Justh István    

 


Az email címek a címgyűjtő robotok elleni védelem miatt közvetlenül nem használhatóak, a "_pont_" szót "."-ra, a "_kukac_" szót "@"-ra kell cserélni...


 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka