Versenyek, versenyeredmények

2016/17-es tanév

A 2016/17-es tanév versenyeredményeiről itt olvashat.

 

2015/16-os tanév

Az országos középiskolai tanulmányi versenyen (OKTV)

 Angol, francia nyelv:

Angol nyelvi OKTV döntő 9. helyezett: Erdélyi Boróka Luca 11.c, felkészítő tanára: Sík Péter

Francia nyelv OKTV döntő 36. helyezett:  Erdélyi Boróka Luca 11. C       

felkészítő:  Vass Ildikó

 

Latin nyelvből

Latin nyelvi OKTV döntő: 9. helyezett Gloviczki Ráhel 11.b,

18. helyezett Kerti Anna 11.b.

Felkészítő tanáruk: Pálfai Remig

Az arpinói Ciceró versenyen a magyar csapat tagjai voltak, Gloviczki Ráhel a kiemelkedő 10. helyezést érte el.

 Más tantárgyi országos versenyek

 

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

minores  kategóriában kiemelt dicséretben részsült: Tőkés Viola 8.b osztályos tanuló.

Felkészítő tanára: Dekiszky Csilla

maiores kategóriában 12. helyezett  Szász Keve  10. A osztályos tanuló

Felkészítő tanára: Pálfai Remig

 

Matematika:

Zrínyi matematika verseny országos döntő 25. helyezett Gion Endre 6.a,

felkészítő tanára: Horváthné Stumm Erzsébet

Katolikus Iskolák Dugonics András matematika versenye

3. helyezett

Szakács Illés Levente 6.a

Felkészítő tanára: Horváthné Stumm Erzsébet

6. helyezett

Kende Zoltán 8.a

Felkészítő tanára: Szabó-Pál Eszter

 

Megyei matematika versenyen

16. helyezett: Komjáti Csenge 11.a Felkészítő tanára: Gutbrod András

Történelem:

Megyei történelem verseny:

1. helyezett: Tuzson-Berczeli Tamás 11. a,                         

10. helyezett Horváth Hanga 11.c 

felkészítő tanáruk: Pálfai Remig

Cultura Nostra Történelmi vetélkedő (A vetélkedőt a Pannonhalmi Főapátság és a Rákóczi Szövetség szervezte)

III. helyezett a váci Piarista Gimnázium csapata

Sipos Réka Katalin, Horváth Hanga Ilona, Petrik Regina 11.C osztályos tanuló
Felkészítő tanár: Pálfai Remig

 Biológia/kémia:

Bolyai Természettudományos Csapatverseny:

Összesen 4 csapat indult (16 diák) a két nyolcadikos osztályból. Körzeti fordulón elért eredményeink:

7. hely: Bánhidi Péter Máté, Cseledy Attila, Kerti Botond Kende, Paksi Márton (8.a)

9.hely: Szász Botond, Drobilich Domonkos, Uracs Pál, Makkos László Ferenc (8.b)

11. hely: Endrész Blanka (8.b), Gável Klára, Hadi Kornélia, Tóth Emese Anna (8.a)

15. hely: Tőkés Viola Teréz, Szente István Balázs, Petrik Csaba, Sándor Kinga Katalin (8.b)

 Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny:

Megyei fordulóra jutottunk be és az ott elért eredményeink:

 8. helyezett: Siklósi Balázs 10.c

10. helyezett: Czifery Tamás 10.c

13. helyezett: Hubay Zsombor 10.c

14. helyezett: Téglás Benedek 10.a

Mozaik Tanulmányi Verseny (internetes)                         

5. helyezett                 Petrik Csaba 8.b                     fizikából

9. helyezett                 Petrik Csaba 8.b                     biológiából

 

Művészetek:

  • Beliczay Gyula Nemzetközi Kamarazene Verseny: Kerényi Kárpát 7.a – arany fokozat
  • MTVA Felszállott a páva c. tehetségkutató  4. elődöntőjébe jutott:  Vasvári Magor 8.b
  • Magyar Látvány Sport Szövetség: (Mozdulatművészet (1. hely), amerikai/karib társas tánc (3. hely), Modern Jazz (2.hely): Bea Lilla Fruzsina 9.b
  • A világ zenéje rajzpályázat Különdíj: Tóth Adél 8.b
  • oklevél és vándorkiállítási anyag:             Kovács-Hélisz Lilien        11.C

                                                                              Kovács István                    11.C

                                                                              Gável Klára                        8.a

                                                                              Endrész Blanka                 8.b

                                                                              Marosvölgyi Boglárka    10.C

                                                                              Hegyi Fanni                        10.C

                                                                              Vakli Villő                            10.C

  • Karolina nap rajzversenyén    1. helyezett       Igert Mira           7.a

 Sportverseny eredményeink

Mezei futás diákolimpiaVI. korcsoport 5. hely: Sági Barbara (12.A); Durugy Anna (11.A); Németh Imola (11.C); Paulik Eszter (12.B); Szabó Dóra (11.C) Felkészítő tanár:  Szeri Nóra

 Országos egyéni Sakk Diákolimpián

 10. helyezés   Gion Endre 6.a osztályos tanuló

Evezés: IV. korcsoportos 4 x vegyes csapat II. hely Gedeon Rozi, Kas Natália, Pálfai Csikó, Privári Domonkos

2x vegyes csapat II. hely Gedeon Rozi, Pálfai Csikó

2x csapat IV. hely Gedeon Rozi, Kas Natália

Kajak: U17- U18. K1- 200m Horváth Csenge 10.C II. hely

U15 K2-500m I.hely Makrai Sára 8.b

U15 K1-500m V. hely Makrai Sára 8.b

Szabadidős kategória IX. korcsop. K1-500m Horváth Hanga 11.C  I. hely

Kőhalmi Emese 7.a  U13-U14 korcsoportban korosztályos Magyar Bajnok rövid és hosszú távú versenyeken

Alpesi Sí: VI. korcsoportos Durugy Anna III. hely

Shotokan Karate: Marosvölgyi Boglárka 10.C  III. hely;

                                   és Európa Bajnokság 3. helyezettje

Kyokushin Karate      Diákolimpia 2. hely                Burkódi Boglárka 9.b

Karate                                    Diákolimpia 3. hely                Berki Bence 9.b

KIDS Országos versenyekben eredményeink:

Mezei futás:   III. korcsoportos fiú csapat III. hely

IV. korcsoportos lány csapat I.hely

V. korcsoportos fiú csapat II. hely

VI. korcsoportos lány csapat I. hely

Foci: IV korcsoportos fiú csapat III. hely

Kézilabda: IV. korcsoportos lány csapat III.hely

Megyei Döntőkben elért eredményeink:

 Atlétika:

IV. korcsoportos lány 5 próbás csapat: IV. hely Bálint Flóra, Csipai Noémi, Döbrössy Orsolya, Reppert Hanga, Reppert Zoé, Sipos Rebeka

V. korcsoportos Manninger Borka távolugrásban IV. hely

súlylökésben V. hely

VI. korcsoportos Gecseg Áron 200 m futásban II. hely, 100 m futásban V. hely

Kézilabda: IV. korcsoportos lány csapat III. hely

Lány foci: V-VI. korcsoportos csapat IV. hely

 

A 2016-os tanévben a Te Deumon az alábbi diákok kaptak elismerést egész éves munkájukért vagy kiemelkedő teljesítményükért.


tedeumra_osszesito2016_honlapra.pdf (550 kB)

 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka