Aktuális álláshirdetéseink

A váci Piarista Gimnázium pályázatot hirdet

testnevelés szakos tanári állás

betöltésére.

Munkába állás 2022. augusztus 22.

A pályázat feltételei:

  • szakmai felkészültség 5-12. osztályok tanítására (nyolcosztályos gimnázium),
  • egyetemi végzettség
  • elkötelezett vallásosság
  • teljes állás

A pályázókkal szemben támasztott kívánalmak:

  • tehetséggondozás, versenyfelkészítés,
  • innovatív pedagógiai szemlélet
  • az iskolai közösségi programokba való tevékeny bekapcsolódás

A pályázat mellékletei:

  • önéletrajz
  • motivációs levél
  • egyházi (plébánosi, lelkészi) ajánlás
  • diplomamásolatok
  • erkölcsi bizonyítvány (csak a felvétel esetén kell bemutatni)

Bérezés:

  • A pedagógus életpálya szerinti besorolás alapján

A munkakör betöltése:

  • irányadó dátum: 2022. augusztus 22-től (megegyezés szerint)

A pályázat beadása:

  • határideje: folyamatosan.

A meghallgatások időpontja:

  • folyamatosan a beérkezett pályázatoktól függően

Az iskola sportinfrastruktúrája:

  • tanári szolgálati laptop
  • minden igényt kielégítő 2 felújított tornacsarnok, 1 tornaszoba
  • konditerem
  • műfüves pálya
  • rekortán futópálya
  • csónakpark (túrakenu)
  • sportkörök, túramozgalom

Tájékozódás iskolánkról:
Átfogó képet ad az alábbi link: https://vac.piarista.hu/hirek/https://vac.piarista.hu/nyilt-nap-online-4991
Honlapunk: https://vac.piarista.hu/
Blogunk: https://blog.vac.piarista.hu/

A kiírással kapcsolatosan további információt Kalász Ákos igazgató nyújt, a kalasz.akos@vac.piarista.hu email címen.

A pályázatot kizárólag elektronikusan lehet beküldeni az allas@vac.piarista.hu címre. Kérjük, a tárgy mezőbe írja be a megpályázott szakot.

Kalász Ákos igazgató

A Piarista Gimnázium és Kollégium munkatársat keres teljes munkaidős

konyhai kisegítő (konyhalány)
munkakörbe.

•nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság
•rendezett családi háttér
•a közétkeztetés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Pályázat mellékletei:

•fényképes önéletrajz
•erkölcsi bizonyítvány (benyújtandó felvétel esetén)

  • Határidő: 2022. augusztus 10.
  • A pályázatok elbírálása folyamatosan történik.
  • Érdeklődni a 06 30 262 9240 telefonszámon lehet.
  • Az iskola címére: Piarista Gimnázium, 2600 Vác, Konstantin tér 6. ill. gazdasagi@vac.piarista.hu e-mail címre.

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka