Iskolánkba látogat Pedro Aguado generális

Október 16-án ellátogat a váci Piarista Gimnáziumba Pedro Aguado piarista generális a magyar és romániai rendtartományba történő látogatás-sorozatának egyik állomásaként, hogy megismerje a piarista szerzetes közösségek, iskolák, templomok és munkatársaik jelenlegi életét.

A generális atya a tartományfőnök úr - Szilvásy László (SchP), és a tartományi titkár - Tőzsér Endre (SchP) kíséretében érkezik.

A programja érinti a rendházat, ahol a szerzetesekkel beszélget. Az iskolánkba két alkalommal jön, délelőtt a tantermi munkába pillant be (labormunka, nyelvóra, művészeti oktatás), délután a tantestülettel találkozik (tanárokkal, vezetőséggel).

Fotó: Magyar Kurir

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka