|
|
|
Iskolavezetés |
|
|
Kalász Ákos
|
igazgató |
magyar nyelv és irodalom, latin nyelv, média
|
Forgadóóra diákoknak: H 14-15, szülőknek: P 14-15 |
|
|
Horváthné Stumm Erzsébet
|
igazgatóhelyettes, helyettes osztályfőnök (6.B) |
matematika, testnevelés |
|
|
|
|
Szabó-Pál Tibor
|
igazgatóhelyettes |
történelem, latin nyelv, olasz nyelv
|
|
|
|
|
Tantestület |
|
|
Dr. Acél Zsolt Sch.P.
|
latin nyelv
|
|
|
|
|
|
|
Antal Jánosné
|
osztályfőnök (5.A) |
biológia, kémia |
|
|
|
Aradi László
|
osztályfőnök (9.Ny)
|
angol nyelv |
|
|
|
Aradi Szilveszter
|
kollégiumi vezető
|
prefektus |
|
|
|
Babicz István
|
|
gyógypedagógus |
|
|
|
Balla János Sch.P.
|
|
angol nyelv, történelem,(katolikus hittan) |
|
|
|
Barcza Csillag
|
magyar nyelv és irodalom, latin nyelv
|
|
|
|
|
Bartáné Győrfi Marianna
|
színjátszó kör vezetője
|
magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv |
|
|
|
Dr. Borbély Venczel
|
fizika |
|
|
|
|
|
|
Burgerné Horváth Luca
|
|
matematika, katolikus hittan
|
|
|
|
|
Chován István
|
osztályfőnök (12.B) |
magyar nyelv és irodalom
|
|
|
|
Csongor-Kiss Rita
|
osztályfőnök (9.A) |
német nyelv
|
|
|
|
Deákné Csete Zsuzsanna Csilla
|
osztályfőnök (11.A), természettudományi munkaközösség-vezető
|
biológia, kémia, természetismeret
|
|
|
|
Debreczeni Éva
|
matematika, fejlesztőpedagógia
|
|
|
|
|
Detre János
|
óraadó |
evangélikus hittan |
|
|
|
|
Fiedler Ferenc
|
óraadó |
vívó szakedző
|
|
|
|
|
Földváry István János
|
prefektus |
|
|
|
|
|
Földváryné Molnár Mária Katalin
|
katolikus hittan, technika és életvitel |
|
|
|
|
Gutbrod András
|
matematika, fizika, informatika |
|
|
|
|
Győrffy-Kovács Adrienn
|
művészeti munkaközösség-vezető |
rajz és vizuális kultúra |
|
|
|
Gyulay Alexandra
|
osztályfőnök (6.A) |
matematika |
|
|
|
|
Hegedűs Éva
|
prefekta |
magyar nyelv és irodalom
|
|
|
|
Hegedűs Zoltán
|
|
történelem, földrajz
|
|
|
|
Dr. Hortoványi Judit
|
osztályfőnök (7.A) |
földrajz, rajz és vizuális kultúra, természetismeret
|
|
|
|
Horváth Tamás
|
ének-zene, (zeneelmélet) |
|
|
|
|
|
|
Ivony István
|
történelem-latin munkaközösség-vezető, osztályfőnök (9.B) |
történelem, katolikus hittan |
|
|
|
|
Jávorné Barsi Boglárka
|
|
angol nyelv |
|
|
|
Kalászné Enyedi Krisztina
|
|
latin nyelv, tanulásmódszertan, fejlesztőpedagógia (magyar nyelv és irodalom) |
|
|
|
|
Dr. Kásáné Meszlényi Lívia
|
matematika, fizika |
|
|
|
|
Király Bálint
|
osztályfőnök (12.C) |
latin nyelv, olasz nyelv
|
|
|
|
|
Komjátiné Bartos Nóra
|
védőnő, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős
|
|
|
|
|
|
Kovács Nóra
|
|
biológia, kémia |
|
|
|
Kósa Klára
|
spanyol nyelv, angol nyelv
|
|
|
|
|
Labancz Zsolt Sch.P.
|
|
katolikus hittan |
|
|
|
Lachegyiné Tesánszky Éva Magdolna
|
osztályfőnök (7.B) |
angol nyelv, (portugál nyelv) |
|
|
|
Lelkesné Gábor Aranka
|
|
matematika, fizika, informatika |
|
|
|
Lobmayer Imre Sch.P.
|
|
kémia, katolikus hittan, technika és életvitel |
|
|
|
Nagy Annamária
|
helyettes osztályfőnök (5.B) |
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom |
|
|
|
Nagy-Szakmáry Enikő
|
iskolapszichológus |
|
|
|
|
|
Nagyné Bereczki Dalma
|
testnevelés |
|
|
|
|
Dr. Nemes György Sch.P.
|
katolikus hittan, (történelem) |
|
|
|
|
Pálfai Imre Remig
|
osztályfőnök (9.C) |
történelem, latin nyelv
|
|
|
|
Palkó Balázs Dávid
|
osztályfőnök (5.B) |
angol nyelv, (magyar nyelv és irodalom)
|
|
|
|
|
Péli Sándor
|
osztályfőnök (11.B) |
testnevelés |
|
|
|
Pistyúr Bence
|
osztályfőnök (8.B) |
testnevelés |
|
|
|
Ribényi Mónika Eszter
|
idegen nyelvi munkaközösség-vezető |
német nyelv
|
|
|
|
Rózsa Katalin
|
református hittan |
|
|
|
|
Rózsáné Zabulik Klára Imola
|
angol nyelv, (német nyelv) |
|
|
|
Sebesi Zsuzsanna
|
magyar munkaközösség-vezető, osztályfőnök (12.A) |
magyar nyelv és irodalom, katolikus hittan, (angol nyelv)
|
|
|
|
|
Siklódi-Tóth Gabriella
|
|
matematika, informatika |
|
|
|
Südi Máté
|
osztályfőnök (6. B) |
angol nyelv
|
|
|
|
|
|
|
Szabó-Pál Eszter
|
prefekta, helyettes osztályfőnök (7.A)
|
matematika, földrajz |
|
|
|
|
Szentesi Imre Illés
|
osztályfőnök (10.C)
|
matematika, fizika |
|
|
|
|
Szeri Eleonóra
|
testnevelés munkaközösség-vezető, osztályfőnök (11.C) |
testnevelés |
|
|
|
|
Tobisch Adrienn
|
helyettes osztályfőnök (12.A), matematika-fizika-informatika munkaközösség-vezető |
matematika, angol nyelv
|
|
|
|
Varga Irina
|
|
matematika, informatika |
|
|
|
Dr. Vass Bálint Sch.P.
|
osztályfőnök (10.A), pasztorális vezető, hittan munkaközösség-vezető
|
francia nyelv, német nyelv, katolikus hittan
|
|
|
|
Vass Ildikó
|
osztályfőnök (8.A) |
francia nyelv, német nyelv
|
|
|
|
Vámosné Dekiszky Csilla Rita
|
osztályfőnök (10.B) |
latin nyelv, magyar nyelv és irodalom
|
|
|
|
Várkonyi Ádám
|
|
biológia, kémia
|
|
|
|
Viola Éva
|
helyettes osztályfőnök (5.A) |
angol nyelv
|
|
|
|
Wágner Ádám
|
helyettes osztályfőnök (6.A) |
magyar nyelv és irodalom |
|
|
|
Wettstein József Sch.P.
|
|
katolikus hittan |
|
|
|
|
|
|
|
Technikai munkatársak vezetői |
|
|
Pintér Gáborné
|
gazdasági vezető |
|
|
|
|
|
Hanák Ferenc
|
műszaki vezető |
|
|
|
|
|
Csabai Jánosné
|
élelmezésvezető |
|
|
|
|
|
|
|
Munkatársak |
|
|
|
Bogdán Lászlóné |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Feketéné Szép Gyöngyi |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Fütőné Tóth Márta |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Karbaditsné Wator Anikó |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Kopacz Patrícia |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Kormány Antalné |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Katáné Farkas Erzsébet |
hivatalsegéd |
|
|
|
|
|
Kerezsi-Szabó Vera
|
munkaügyi előadó |
|
|
|
|
|
Kormány Antalné |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Kozma Anna |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Mészáros Tamásné
|
portás |
|
|
|
|
|
Molnár Imre |
karbantartó |
|
|
|
|
|
Pataki Józsefné |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Pintér Miklósné |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Pothánszky László |
karbantartó |
|
|
|
|
|
Rodákné Bogdán Mónika |
szakácsnő |
|
|
|
|
|
Ságiné Fukács Margit |
takarítónő |
|
|
|
|
|
Sárfi Ildikó |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Szedlárné Szép Szilvia |
szakácsnő |
|
|
|
|
|
Ternay Anna
|
portás |
|
|
|
|
|
Tövis László |
karbantartó |
|
|
|
|
|
Varga Istvánné |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Veres Carmen Luminita |
konyhai dolgozó |
|
|
|
|
|
Zomborka György |
karbantartó |
|
|
|
|
|
Zomborka János Pálné |
takarítónő |
|
|
|
|
|
|
|
Nevelő és oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak |
|
|
Avarné Balázs Viktória
|
menza ügyintéző
|
|
|
|
|
|
Kármán Szabolcs
|
rendszergazda, technikus |
|
|
|
|
|
Kőhegyi Bernadett
|
kommunikációs munkatárs
|
|
|
|
|
|
Kővári Árpád
|
rendszergazda |
|
|
|
|
|
Medgyesyné Király Gabriella
|
könyvtáros |
|
|
|
|
|
Papp Eszter
|
könytáros asszisztens |
|
|
|
|
|
Retzlerné Nádas Veronika
|
iskolatitkár |
|
|
|
|
|
Villantné Szabó Dorottya
|
könyvelő |
|
|
|
|
|
Szabó Eszter
|
titkárságvezető
|
|
|
|
|