Tantestület, munkatársak 2021/2022. tanévben

Tanároknak nincs külön fogadóórájuk, de e-mail-ben 
vezeteknev.keresztnev@
vac.piarista.hu vagy
telefonon (06-27/502-480 ez a központi számunk,
itt kérjék a TANÁRI SZOBÁT kapcsolni) történő egyeztetés alapján lehet időpontot kérni.

 

 

   
  Iskolavezetés
 
Név  Kalász Ákos 
Feladatkör   igazgató
Oktatott tárgyak  (magyar nyelv és irodalom, latin nyelv, média)
Fogadó óra  
 
Név  Horváthné Stumm Erzsébet  
Feladatkör  igazgatóhelyettes, helyettes osztályfőnök (7.B)
Oktatott tárgyak  matematika, (testnevelés)
Fogadó óra    TESZI-s fogadóóra: K 13:30-15:00
   
Név  Szabó-Pál Tibor 
Feladatkör   igazgatóhelyettes, helyettes osztályfőnök (5.A)
Oktatott tárgyak  történelem, (latin nyelv, olasz nyelv)
Fogadó óra    
 
 
  Tantestület
 
Név  Dr. Acél Zsolt Sch.P. 
Oktatott tárgyak  latin nyelv
Fogadó óra    
   
Név  Antal Jánosné  
Feladatkör  ­osztályfőnök (6.A)
Oktatott tárgyak  ­biológia, kémia
Fogadó óra    ­
 
Név  Aradi László  
Feladatkör  ­osztályfőnök (9.c)
Oktatott tárgyak  ­ angol nyelv
Fogadó óra     ­
 
Név  Aradi Szilveszter  
Feladatkör  ­kollégium vezető
Oktatott tárgyak  ­prefektus
Fogadó óra     ­
 
Név  Babicz István  
Oktatott tárgyak  ­gyógypedagógus
Fogadó óra     ­
 
Név  Balla János Sch.P.  
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (10.A)
Oktatott tárgyak  ­angol nyelv, történelem,(katolikus hittan)

Fogadó óra     ­
 

Név  Barcza Csillag  

Feladatkör

osztályfőnök (5.b)

Oktatott tárgyak

  magyar nyelv és irodalom, latin nyelv

Fogadó óra    
 
Név  Bartáné Győrfi Marianna  
Feladatkör  színjátszó kör vezetője
Oktatott tárgyak  (magyar nyelv és irodalom, olasz nyelv)
Fogadó óra    
 
Név Burgerné Horváth Luca  
Feladatkör GYED
Oktatott tárgyak  ­(matematika, katolikus hittan)
Fogadó óra    
   
Név  Chován István   
Feladatkör prefektus­
Oktatott tárgyak  magyar nyelv és irodalom
Fogadó óra     ­
   

Név  Csolák Veronika   
Oktatott tárgyak  matematika, informatika
Fogadó óra    
 
Név  Csongor-Kiss Rita   
 osztályfőnök (10.A)Feladatkör
Oktatott tárgyak  német nyelv

Fogadó óra    
 
Név  Deákné Csete Zsuzsanna Csilla  
Feladatkör  osztályfőnök (12.A), természettudományi munkaközösség-vezető
Oktatott tárgyak  biológia, kémia, természettudomány
Fogadó óra    
 
Név  Debreczeni Éva   
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (9.B)
Oktatott tárgyak  matematika, fejlesztőpedagógia

Fogadó óra    
 
Név  Földváry István János  
Feladatkör  prefektus
Oktatott tárgyak
Fogadó óra     
   
Név  Földváryné Molnár Mária Katalin   
Oktatott tárgyak  katolikus hittan, technika és életvitel
Fogadó óra    
 
Név  Gutbrod András  
Oktatott tárgyak  matematika, fizika, informatika
Fogadó óra    
   
Név  Győrffy-Kovács Adrienn   
 művészeti munkaközösség-vezetőFeladatkör
Oktatott tárgyak  rajz és vizuális kultúra
Fogadó óra    
 
Név  Gyulay Alexandra  
Feladatkör  osztályfőnök (7.A)
Oktatott tárgyak  matematika
Fogadó óra    
   
Név  Hegedűs Éva  
Feladatkör  ­prefekta
Oktatott tárgyak  ­magyar nyelv és irodalom
Fogadó óra     ­
 
Név  Hegedűs Zoltán  
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (11.B)
Oktatott tárgyak  ­történelem, földrajz

Fogadó óra     ­
 
Név  Dr. Hortoványi Judit  
Feladatkör  osztályfőnök (8.A)
Oktatott tárgyak  földrajz, rajz és vizuális kultúra, természettudomány
Fogadó óra    
 
Név  Horváth Tamás  
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (8.B)
Oktatott tárgyak  ének-zene, (zeneelmélet)

Fogadó óra    
   
Név  Ivony István   
Feladatkör  történelem munkaközösség-vezető, osztályfőnök (10.B)
Oktatott tárgyak  történelem, katolikus hittan
Fogadó óra    
   
Név  Jávorné Barsi Boglárka  
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (9.Ny)
Oktatott tárgyak  ­angol nyelv

Fogadó óra     ­
 
   
Név  Kádár József  
Feladatkör  prefektus
Oktatott tárgyak

Fogadó óra     ­
 
Név  Kalászné Enyedi Krisztina  
Feladatkör latin munkaközösség-vezető, helyettes osztályfőnök (9.C)­
Oktatott tárgyak  ­latin nyelv, tanulásmódszertan, fejlesztőpedagógia,
  (magyar nyelv és irodalom)
Fogadó óra    ­
   
Név  Dr. Kásáné Meszlényi Lívia  
Oktatott tárgyak  matematika, fizika
Fogadó óra    
   
Név  Király Bálint   
Feladatkör  osztályfőnök (9.Ny)
Oktatott tárgyak  latin nyelv, olasz nyelv
Fogadó óra    
   
Név  Kovács Nóra  
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (12.B)
Oktatott tárgyak  ­biológia, kémia

Fogadó óra     ­
 
Név  Kósa Klára  
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (12.A)
Oktatott tárgyak  spanyol nyelv, (angol nyelv)

Fogadó óra    
 
Név  Labancz Zsolt Sch.P.  
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (9.B)
Oktatott tárgyak  ­katolikus hittan

Fogadó óra     ­
 
Név  Lachegyiné Tesánszky Éva Magdolna  
Feladatkör  osztályfőnök (8.B)
Oktatott tárgyak  angol nyelv, (portugál nyelv)
Fogadó óra    
 
Név  Lelkesné Gábor Aranka  
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (8.A)
Oktatott tárgyak  ­matematika, fizika, informatika

Fogadó óra     ­
 
Név  Petrovics-Nagy Annamária  
Feladatkör  ­helyettes osztályfőnök (5.B)
Oktatott tárgyak  ­angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
Fogadó óra     ­
 
Név  Nagyné Bereczki Dalma   
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (11.C)
Oktatott tárgyak  testnevelés

Fogadó óra    
 
Név  Nagyné Ludmány Zsuzsa
Oktatott tárgyak  biológia, kémia, (katolikus hittan)
Fogadó óra  
 
Név  Dr. Nemes György Sch.P.
Oktatott tárgyak  katolikus hittan, (történelem)
Fogadó óra    
 
Név  Pálfai Imre Remig  
Feladatkör  osztályfőnök (10.C)
Oktatott tárgyak  történelem, latin nyelv
Fogadó óra    
 
Név  Palkó Balázs Dávid 
Feladatkör  osztályfőnök (6.B)
Oktatott tárgyak  angol nyelv, (magyar nyelv és irodalom)
Fogadó óra    
 
Név  Péli Sándor  
Feladatkör  osztályfőnök (12.B)
Oktatott tárgyak  testnevelés
Fogadó óra    
 
Név  Pistyúr Bence  
Feladatkör  osztályfőnök (9.B)
Oktatott tárgyak  testnevelés
Fogadó óra    
 
Név  Ribényi Mónika Eszter  
Feladatkör  idegen nyelvi munkaközösség-vezető, helyettes osztályfőnök (11.A)
Oktatott tárgyak  német nyelv
Fogadó óra    
 
Név  Rózsáné Zabulik Klára Imola 
Feladatkörhelyettes osztályfőnök (10.C)
Oktatott tárgyak  angol nyelv, (német nyelv)

Fogadó óra    
 
Név  Sebesi Zsuzsanna  
Feladatkör  magyar munkaközösség-vezető
Oktatott tárgyak  magyar nyelv és irodalom, katolikus hittan, (angol nyelv)
Fogadó óra    
   
Név  Siklódi-Tóth Gabriella  
Oktatott tárgyak  ­matematika, informatika
Fogadó óra     ­
 
Név  Südi Máté  
 osztályfőnök (7. B)Feladatkör
Oktatott tárgyak  angol nyelv
Fogadó óra    
   
Név  Szabó-Pál Eszter  
Feladatkör osztályfőnök (5.A)
Oktatott tárgyak  matematika, földrajz
Fogadó óra    
   
Név  Szentesi Imre Illés 
Feladatkör  osztályfőnök (11.C)
Oktatott tárgyak  matematika, fizika
Fogadó óra    
 
Név  Szeri Eleonóra  
Feladatkör  testnevelés munkaközösség-vezető, osztályfőnök (12.C)
Oktatott tárgyak  testnevelés
Fogadó óra    
   
Név  Tobisch Adrienn  
Feladatkör   matematika-fizika-informatika munkaközösség-vezető, helyettes osztályfőnök (5.B)
Oktatott tárgyak  matematika, angol nyelv
Fogadó óra    
 
Név  Varga Irina  
Feladatkör  helyettes osztályfőnök (10.B)­
Oktatott tárgyak  ­matematika, informatika
Fogadó óra     ­
 
Név  Dr. Vass Bálint Sch.P.  
Feladatkör  pasztorális vezető, hittan munkaközösség-vezető, osztályfőnök (11.A)
Oktatott tárgyak  francia nyelv, német nyelv, katolikus hittan
Fogadó óra    
 
Név  Vass Ildikó  
Feladatkör  osztályfőnök (9.A)
Oktatott tárgyak  francia nyelv, német nyelv
Fogadó óra    
 
Név  Vámosné Dekiszky Csilla Rita  
Feladatkör  osztályfőnök (11.B)
Oktatott tárgyak  latin nyelv, magyar nyelv és irodalom
Fogadó óra    
 
Név  Viola Éva  
Feladatkör  ­helyettes osztályfőnök (6.A)
Oktatott tárgyak  ­angol nyelv
Fogadó óra     ­
 
Név  Wágner Ádám  
Feladatkör  ­helyettes osztályfőnök (7.A)
Oktatott tárgyak  ­magyar nyelv és irodalom
Fogadó óra     ­
 
Név  Wettstein József Sch.P.  
Oktatott tárgyak  ­katolikus hittan
Fogadó óra     ­
 
   
 
 
  Technikai munkatársak vezetői
 
Név  Pintér Gáborné  
Feladatkör  gazdasági vezető
 
 
   
Név  Hanák Ferenc  
Feladatkör  műszaki vezető
 
 
   
Név  Csabai Jánosné  
Feladatkör  élelmezésvezető
 
 
   
 
 
   
 
 
  Nevelő és oktató munkát közvetlenül segítő munkatársak
 
Név  Avarné Balázs Viktória  
Feladatkör  menza ügyintéző
 
 
   
Név  Balog-Reményi Tamás
Feladatkör  rendszergazda, technikus
 
 
   
Név  Kürtösné Lukács Gabriella   
Feladatkör  munkaügyi előadó
 
 
 
Név  Komjátiné Bartos Nóra  
Feladatkör  védőnő, gyermek- és ifjúságvédelmi felelős
 
 
   
Név  Kőhegyi Bernadett 
Feladatkör  kommunikációs munkatárs
 
 
   
Név  Kővári Árpád   
Feladatkör  rendszergazda
 
 
   
Név  Medgyesyné Király Gabriella   
Feladatkör  könyvtáros
 
 
   
Név  Nagy-Szakmáry Enikő  
Feladatkör  iskolapszichológus
 
 
   
Név  Péliné Tóth Magdolna
Feladatkör  laboráns
 
 
   
  Név  Retzlerné Nádas Veronika
Feladatkör  iskolatitkár
 
 
 
Név  Szabó Eszter
Feladatkör  titkárságvezető
 
 
   
Név  Villantné Szabó Dorottya
Feladatkör  könyvelő
 
 
 
 
  Munkatársak
   
Név  Bogdán Lászlóné   
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Feketéné Szép Gyöngyi   
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Fütőné Tóth Márta   
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Karbaditsné Wator Anikó  
Feladatkör  takarítónő
 
 
 
Név  Katáné Farkas Erzsébet 
Feladatkör  hivatalsegéd
 
 
 
Név  Kopacz Patrícia  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Kormány Antalné  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Kozma Anna  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Mészáros Tamásné  
Feladatkör  portás
 
 
   
Név  Molnár Imre  
Feladatkör  karbantartó
 
 
   
Név  Pataki Józsefné  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Pintér Miklósné  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Pothánszky László  
Feladatkör  karbantartó
 
 
   
Név  Rodákné Bogdán Mónika  
Feladatkör  szakácsnő
 
 
   
Név  Ságiné Fukács Margit  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   
Név  Sárfi Ildikó  
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Szedlárné Szép Szilvia  
Feladatkör  szakácsnő
 
 
   
Név  Ternay Anna   
Feladatkör  portás
 
 
   
Név  Varga Istvánné  
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Veres Carmen Luminita  
Feladatkör  konyhai dolgozó
 
 
   
Név  Zomborka György  
Feladatkör  karbantartó
 
 
   
Név  Zomborka János Pálné  
Feladatkör  takarítónő
 
 
   

 

 

 

 

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka